• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Decki,prosim ozbiljen odgovor ili savjet za MS 170.Sad su na akciji,znam da ich sklapaju i delaju u Kini.Vidim da ich kritizeraju zbog karburatora, no mislim mozda su ve to dobili v grif,kaj vi velite ak imate iskustva.:icon_scratch:


Pa uzmi vecu ja sam onu 251 kupio i nije bas skupa .
Te male su za malo za krov i tako
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,446
U srbiji 170 dodje oko 1000 kuna ali par ljudi mi savjetuje 180, pa cu pricekat neku akciju i dodat tih parsto kn. Treba mi u traktor i kombajn za kresanje grana, a jednorucne su mi preskupe.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
u divanu sa svojim dilerom došli smo do zaključka da je prva normalna motorka mala 211 ...napravljena u Mičiganu USA, imam je već 5 let i osim zvijezde i federa na ručki na njoj niš nije mijenjano...a gazim ju baš prilično...
gledal sam susjedovu 180, ma nit ima sape nit je napravljena kvalitetno...baš P.R.C. kak i piše na njoj...
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
i si ozbiljan pošten muž i ktome kupi motorku a ne ovu igračku

Kolega vudreni,nesam ozbiljen, a posten kak se zeme:icon_scratch:,za moje potrebe resava mi Husky 353 i mala Tanaka ecs330 za lagane radove.No japanka me nekaj zeza,veli majstor fergazer je los posto ju je pregledal no nemam nekak poverenja v njega- da ne pricam.Inace super pilica,istu koristimo u firmi vec prek 20 let,alu kuciste,niklovani cilinder,lagana.Bum ju odnesel ozbiljnom mestru pa bum odlucil,zato pitam za stilovku jel su ve na akciji a sneg bu brzo disel,treba bu vsumu.Uzel bi i MS 180 makar je malo teza,kolega tomislav ju preporucuje.
 

tomislav1986

Aktivni član
Tu od
29 Tra 2017
Poruka
243
Ms 181, ne ms 180. Da mi sad krepa otiso bi po istu novu odmah je se otplatila 5 puta

Poslano sa mog SM-J330F koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ja sam imao 170 i radila par godina kineska i dobro se otplatila.
Trimer sthil isto kineski ide 3 godina nikakvog kvara a radi tri puta vise nego sto je predviden oko 5 kuca kosim i radi
 

ivica1946

Novi član
Tu od
11 Sij 2018
Poruka
24
Ja imam MS 180 i to preko 10 godina i samo riječi hvale, strašan stroj, više je za čišćenje mada se ne srami obaranja večih stabala. Lagana za rad, uvijek preporuka sa moje strane.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Dali tko od kolega posjeduje stihl ms 251.
Ako tko ima da napise iskustva

Ja od nedavno nije loša nije kvaliteta ko stara radi super snage ima.
Ali ta je pila namjenjena za tanja drva
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Vjerovatno misli na one koje su pravljene prije tridesetak godina sa oznakom 025.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Takvu imam ide dobro ali u debelom bi ju brzo pregrijao .
Obarao sam do 30 cm s njom ide .
Ali se točno osjeti kakp se ugrije.
 

Najnoviji postovi

Na vrh