• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,299
Aspen 2, samo neznam ako se priznaje garancija ako nije štilovo ulje
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,612
Aspen 2, samo neznam ako se priznaje garancija ako nije štilovo ulje
zašto ne bi priznali garanciju, bitno je da je ulje kvalitetno, odnosno da je dobra mješavina
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
418
Bilo, je, i bude.... Pila s kojom se, hoćemo reći profesionalno delal posel je bila Stihl 0,75...... Ove druge su bile, tak više za zajebanciju..... A ako hoćemo dalje...... to je nekad i bila kvaliteta, a sad je to kino made in China 😂
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,612
Ms260 novija generacija 026, koliko sam ja uspio uociti ms260 malo brza, ima plasticno deklo lancanika na 026 je aluminijsko, ima drugacije cepove rezervara...i zo je uglavnom to
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,765
U godinama
Ozbiljno

Ms260 novija generacija 026, koliko sam ja uspio uociti ms260 malo brza, ima plasticno deklo lancanika na 026 je aluminijsko, ima drugacije cepove rezervara...i zo je uglavnom to
Mislio sam da je 261 nasljednik 026, tak na se nešta pisalo, a da je 260 nešto kao pokućna pa zato pitam. Hvala 👍
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Dečki, kad već poznajete pile (a dobil sam neke novce na fušu, iako mi ruke smetaju), recite kaj da kupim kad one 3 prodam: 362 ili 261 (C-M naravno). Ako treba, prodam i Makitu...

Vidim da je Stihl tehnološki (pre)stigel Husqvarnu (centrifugalno predčišćenje zraka ali sa znatno boljom filtracijom, kompenzator, strato, inoks auspuh, lakša...), pa da imam jednu poštenu stvar umjesto 3 zastarjele.
Ova bi bila "samo za vitrinu", dakle, koristila bi se jednom na godinu ili dvije, za rezanje trupaca na metar, ali mora biti iz prve A lige.
Za piljenje bum zval susjeda s 050 ak bi ovu trebalo previše zamazati.

Uvjet je da pila ne mora kuriti ona neka čudna goriva, koja se prodaju na kapaljku, a kanister im košta više od sadržaja.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,762
Zamijenil bi pile od 67 i 53cc...a možda bi ostavil onu kineskinju (Einhell) od 37cc (ionak nema neku cijenu).
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,536
Mene MS 462 cm nekak priziva… 🤔 MS362 je mrvicu teža od moje 550xp i osjetno jača.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh