• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
daj malo razvuci ovo o 064-kako, zašto se nije razradila???
danas sam dotičnu gospođu imao prilike nakon podužeg vremena ponovo prebaciti preko ruku i da stvarno je to gospođa u godinama koja vrijedi, vodilica 36 zuba ali sa zvijezdom tak da sam imao veselja sa iskakanjem lanca... koji ima šus, nije bitno koliko potroši ali nema joj prepreke iako se ta serija dala najbolje naštimati na odnos potrošnja ućinak ali vrijeme ide dalje a to će mi uvijek biti po nekom rangu u top 3, 1-ms660, 2-064, 3-044, 4-038 elektronik, 5-dajem priliku nekoj huskici s kojom nikad nisam radio, jer one s kojima jesam nisu me se dojmile
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
...jesi probal sa magnetom, ak ne lovi onda možda je od aluminija:scratch, a možda i od plastike:weedman:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
daj malo razvuci ovo o 064-kako, zašto se nije razradila???
Neču razvlačiti jer budi u meni tužne uspomene na neke ljepše dane :cry:

...jesi probal sa magnetom, ak ne lovi onda možda je od aluminija:scratch, a možda i od plastike:weedman:
Jeffy ;):axe:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
jučer na gudovcu, puki, moja malenkost i hrvoje i njegova visina:weedman:, malo se podružili uživo i priće........

koliko sam uspio viditi bio je samo jedaan predstavnik stila sa oćajnom ponudom, vrh modela mu je bila ms650-smeće, nado sam se barem 660-ki ili 880-ki pa da to čudo primim u ruke i poslikam se, ostao sam razoćaran ko dijete kad ne dobije ladu:( ali sam zato uzeo zadnji kalendar sa slikama hm,hm pa lijepim slikama:weedman:
 

stihlMS660

Član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
276
jučer na gudovcu, puki, moja malenkost i hrvoje i njegova visina:weedman:, malo se podružili uživo i priće........

koliko sam uspio viditi bio je samo jedaan predstavnik stila sa oćajnom ponudom, vrh modela mu je bila ms650-smeće, nado sam se barem 660-ki ili 880-ki pa da to čudo primim u ruke i poslikam se, ostao sam razoćaran ko dijete kad ne dobije ladu:( ali sam zato uzeo zadnji kalendar sa slikama hm,hm pa lijepim slikama:weedman:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=fdxyOHYquoQ&feature=related[/YT]

evo ti..hehe
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ja sam ugrabio zadnji kalendar:weedman: i ima zgodnih modela na kalendaru:vragek:
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
ja sam ugrabio zadnji kalendar:weedman: i ima zgodnih modela na kalendaru:vragek:

Nisam imal volje ni tražiti kalendar . Tete sam išel gledat po sajmu . Koji je to uopće bio (ne)izlagač stihla ?
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
kalendar sam dao prijatelju ali na katalogu mislim da piše agromehanika-neki iz bjelovara
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Pa prijašnjih godina je bio unikomerc , ako tak nastave propagandu budu ih drugi prešišali jer na staroj slavi se ne živi dugo .
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
pa unikomerc je glavni zastupnik pa stvarno mi nije jasno zašto njih nije bilo-udarila kriza
slažem se s tobom da se na staroj slavi ne živi
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ja kupujum na princip novci u lijevoj a motorka ide samnom istog trena kad stavim novce na pult
 

Najnoviji postovi

Na vrh