• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
To mi već sto put rekla, danas me pita dok kad bu garaža onak zametana sa onim gumana, a to je mislila na šasiju i osovinu 🤣🤣jer rože i tegline neke mora pospremit od mraza🤭
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,190
Da danas cca 40 metara...ekipa uigrana i pauza samo za jelo..(bilo nas dovoljno da je uvijek netko odmarao ali traktor se samo 2 puta ugasio).vitlo je elektricno i sporo ali kad si sam savrsena pomoc....meni iznenadjenje i super pomoc je ona poluga desno....
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
@Tommy srušiš i skalaš?
Ne. Morem jedan dan napraviti 10m ali sve je srušeno i navlečeno na mjesto gde delam. Npr. popodne poslje posla zrusim 10 kubika i izvlecem i onda kad imam vremena kalam.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
@Tommy, pa sam si videl kak nam je išlo. Pauza je bila samo za objed.
Doduše, ono je bilo izvan standardnih gabarita.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Pa je, al ste bili dvojica. Ak ja sam morem 10m… 😉 Doduše ak imam onak debelu robu ko tvoja onda ni ja sam ne kalam, bez obzira na vitlo..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Ipak si ti triput mlajši od nas dvojice 🤭 :hahah:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Ne. Morem jedan dan napraviti 10m ali sve je srušeno i navlečeno na mjesto gde delam. Npr. popodne poslje posla zrusim 10 kubika i izvlecem i onda kad imam vremena kalam.
I to je dobra mera za jednog čovjeka (y)
 
Na vrh