• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Ja nikad.
Pila je stara 15 ako ne i više let i uvijek palim na to koje je u njoj.
Sad nakon čiščenja je upaljena i potrošila je kaj je bilo unutra a stoji sigurno godinu dana, i više. Od pretprošle jeseni.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ja nikad nisam praznil nijedan rezervoar i nije bilo problema nikad. uključivo štilovke motorke, štilovke flaxerice, sve freze na benzin i kineske flakserice... govorim i za strojeve u široj obitelji... bratić, sestra, šogorice i šogori itd...

Nadobudno sam ispraznil rezervoar na bušilici za rupe, kineski benzin motor i sve mi se stvrdnulo u filteru i raspalo...uključivo šlauf... tak da ja to nebi preporučio.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Ima al nis nemos skuzt. Zamaskirano podobrano bilo. Osim da jedan frajer imo ganc nove nikeovice i daj mrsav. Drugi radne cipele i odjelo
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ima al nis nemos skuzt. Zamaskirano podobrano bilo. Osim da jedan frajer imo ganc nove nikeovice i daj mrsav. Drugi radne cipele i odjelo
Daj ne me kurit da je to sve netko popalil? 😔Toliko robe? Provala? Ekipa je bome imala cajta to napraviti ili poseban ulaz samo za sebe
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,633
I znala po kaj je došla ;)
To znači da su već bili tu. Ili je ekipa koja je i prodala te strojeve.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Ma da,toje netko od domacih. Ima odozada prozor koji je imo resetke od cbr-a 10 mm. To su skarama cvaknuli. I usli. Pitam pajdu jel makar bio osiguran-kaze naravno da ne 😁
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ovi su definitivno znali kuda idu, koji im alat treba za taj prozor i kaj se nutra nalazi…probrana ekipa
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,705
neko bude negde kupil jeftino novu motorku,več su sigurno negde daleko od mjesta krađe
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
To je po meni zavrslo il u bosni il u srbiji. Sve su to strojevi sta se na servisu spajaju na dijagnostiku. Di god da odu pisat ce daj ukradeno
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,875
A zašto misliš da bi ja, kao tvoj susjed koji je to ukrao, išao spajati na dijagnostiku? :unsure:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,705
Prije nekog vremena bilo je jednog alata u ponudi, ovisno kak si se uspel dogovorit i po 80% manjoj cijeni nego u trgovini, al napomena je bila da se ni u kojem slučaju ne nosi na popravak u ovlašteni servis kad dojde do kvara.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
A zašto misliš da bi ja, kao tvoj susjed koji je to ukrao, išao spajati na dijagnostiku? :unsure:
Kupim recimo tu 462 po povoljnoj cjeni nede u oglasniku,radim,prije il kasnije se zbrka nesto,odnesem u servis i op. Iskoci crveno. A sumnjam daje netko iso ukrast 4 motorke i 2 trimera za osobne potrebe
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Pa mislim da malo fusera ima tu elektroniku,a i nemos bas puno raditi na novim strojevima bez toga.
 

Najnoviji postovi

Na vrh