• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,705
A more se ujti u trag samo ....... neznam kaj bi rekel znam za slučaj auta koji je bil uredno 4 godine registriran da bi ga 5 uzeli čovjeku jer je Jaguar ukraden negdje u Nizozemskoj. Bil je takav slučaj i kamiona...
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Tako ce bit i sa ovim strojevima prije il kasnije ako je u hr ili podrucju eu prodano. Zato ja mislim da je u bosni ili srbiji vec to odavno. Osim ako nisu za djelove osli
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,351
Tako ce bit i sa ovim strojevima prije il kasnije ako je u hr ili podrucju eu prodano. Zato ja mislim da je u bosni ili srbiji vec to odavno. Osim ako nisu za djelove osli
Kada su u pitanju otuđena (kradena) roba, to je manja materijalna šteta i nema potrage na interpolu, to su samo lokalne potrage koje su dostupne samo policiji, nikakvi servisi nemoju dodira sa potrage te robe. Postoji jedan vid kada roba nestane iz proizvodnoj procesa ili fabričkih skladišta, tada firme preko svojih servisera potražuju robu, što u ovom slučaju nije tako. Takođe postoje rokovi zastarijevanja, te ukoliko se određena roba ne pronađe u roku od 2-5 godina bruše se sa potraga jer organi gonjenja nemogu pokrenut krivični postupak. Ovo se jedino ne odnosi na motorna vozila brodove i letelice, zbog izuzetno visokih cijena. Tako da se kradena a roba lako proda u okruženju. Nije sve crno policija na tome ozbiljno radi, i najčešće kradljivci ne staju na jednoj krađi, pa se desi u seriji krađa da im se udje u trag i da se pohvataju izvršioci, nekad nema sve robe al se uglavnom znaju naći skladišta takvih roba koje se vraćaju oštećenim licima.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,593
Takvu sam, ili takvu sličnu, vidio prije 30tak godina kod susjeda na tavanu, bila je 075, čovjek ju je jednu cijelu zimu svaki dan vozio na biciklu od kuće do šume cca 6-7 kilometara i još 2 km kroz šumu nosio do mjesta rada u šumi...a ja ju tada jedva mogao odvojiti od poda
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Za neka vremena jesu, kao i stari automobili. U suštini te pile su nula bodova. Samo suveniri.
Zašto nula bodova??. Ja imam 056, uredio sam je sa SEM paljenjem u njoj, i u rezervi imam još SEM magnet,i elektroniku..Original u njoj je bio BOSCH.Prema cijeni od cca 1000 eura,nove motorke..Ova moja vrijedi bar nekoliko...a ne 0 bodova.
 

Prilozi

  • IMG_20220110_151118.jpg
    IMG_20220110_151118.jpg
    26.7 KB · Pregleda: 31
  • IMG_20220110_151134.jpg
    IMG_20220110_151134.jpg
    55.1 KB · Pregleda: 31
  • IMG_20220114_100202.jpg
    IMG_20220114_100202.jpg
    55.8 KB · Pregleda: 31

Najnoviji postovi

Na vrh