• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mtd001

B

BAGERISTA

Guest
Bravo,,,,,,bravo,a i moga si još koju nakrcat,,ili te strah da nisi u pretovaru...
oqca48.gif


Signalizacija uredna....:(y)::(y):
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
ma ne,to je dosta,i tak bude uskoro žetva i svježa slama....bilo ih je oko 35,jednom sam čak vozil 50,e to da si vidil...
da vidiš kaj me ljudi u selu čudno gledali,oni voze sijeno a ja slamu,a žetva još daleko......:icon_lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ahhahahahaha misle koja konbinacija......:icon_e_biggrin::icon_rofl::icon_rofl:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Nočas nemoj iči spavati jer najvljuju ga tolko da ti bu ujutro preko volana hihihi, nebuš ni do njega mogel kad se probudiš.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
Ako padna suhi neče bit problema, sa mokrim je već malo teže.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Da ti bum iskren mene zadivljuje bilo kakav veči od 5 cm da može gurati.
A vidli smo da može.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Ako padna suhi neče bit problema, sa mokrim je već malo teže.

ak zapne zovi, traktor sam pripremil za zimu, ralica je stavljena, ove godine smo ju malo modificirali tak da mogu po potrebi gurat ili odmah izvažat snijeg. Lanci su također u pripremi i na traktoru su za 10 min.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne bih ja na onom tvom brijegu ništa rezgrtala - plastičnu vreću napuniš onom slamom i fijuuu braco........sjedneš i letiš sve do Mrežnice - duplo zadovoljstvo - em se sanjkaš, em se okupaš. :icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
Da ti bum iskren mene zadivljuje bilo kakav veči od 5 cm da može gurati.
A vidli smo da može.
Gural je on i do 30 cm. ali suhoga.
ak zapne zovi, .
Ako zapne tu je lopata,za slijedeću sezonu je možda u planu grtalica za labinca.
Ne bih ja na onom tvom brijegu ništa rezgrtala - plastičnu vreću napuniš onom slamom i fijuuu braco........sjedneš i letiš sve do Mrežnice - duplo zadovoljstvo - em se sanjkaš, em se okupaš. :icon_razz::icon_razz::icon_razz:
OOO,ima i toga,nismo zaboravili.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
Tog s vrečom se čak i ja sječam,nekad ja ,tata i još par njegovih vršnjaka,do kleti i nizbrdo po vreči :icon_lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
Mi smo znali starom autu krov odrezat pa se vozit na njemu.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma vreća je zakon - legneš na nju,letiiiiiš,i ak imaš sreće nosom se zabiješ u snijeg tak kaj te za noge moraju vući van. Dečeci,di ste vi bili dok sam se ja sanjkala - pet put sam sanjke vukla uz brijeg,onda si mi jednom dali kaj sam se s nekim peljala.
Napunila sam si ja vreću i bila je samo moja. A ebajga, ima već neka godinaca kako sam to zanemarila.
A dok je muž sanjke zavezal za malog ursusa, pa dok se okretal kak sam letjelaaaaaa.......
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Mi smo znali starom autu krov odrezat pa se vozit na njemu.
Figuar je za to bil najidealniji, onakac obli :icon_super::icon_super:
Dečeci,di ste vi bili dok sam se ja sanjkala - pet put sam sanjke vukla uz brijeg,onda si mi jednom dali kaj sam se s nekim peljala.
Pa kaj več onda te niko nije volel, pitam se zašto :icon_scratch:
Šalim se :eek::


Vreča je najjača ipak, mi ju još uvjek koristimo svake godine na sanjkanju.
Kopam sad ali nemrem najti slika kaj se sve koristi na mom bregu, uglavnom, satelitska je dostojna zamjena za krov. Šteta kaj može samo jednog povesti
 

Najnoviji postovi

Na vrh