• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mtd001

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
znači,moraš :drinkers: za cirkulaciju....:mrgreen:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
jok, nis pijan, neg danas vinogradne stupove vadil pa prste ne osjećam. sad sa nogom guram miša:mrgreen:

.............. pa naguraj ključ u bravu u alkotestu ;)
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
može, al ti prije meni zaštrikaj pulover sa nožnim prstima:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobra,,,reci kako si zadovoljan s pilom,,jer imam u planu uzet jednu,,pa se malo raspitivam okolo............

Vidim da si je opra,,,tako triba,,nemoj zaboravit izvadit sav benzin vani i baci koju kap ulja na klip..:mrgreen:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
pa čuj,imam je 9 godina i nisam prstom mrdnuo u nju,prezadovoljan sam
za ono što radim mi je dovoljna,a radim godišnje s njome oko 30-tak metara drvi
dosta je jaka(4,6 ks),a teška je 6 kg.,a i sviđa mi se dizajn,dobro mi leži u ruci
za rezanje je super ali za duže klaštrenje granja je malčice preteška,pa razmišljam da si kupim još jednu ali broj manju
kada sam je kupovao bio sam na vagi ili ona ili stihl-ovka,a pošto mi tast ima stihl-a morao sam mu kontrirat,ali kada sam došao u trgovinu i vidio cijene..:supris:,za cijenu mojega husqia mogao si kupiti neki mali prčak od stihla koliko je bio skup i dosta slabiji i manji mač
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
To je istina,,,i ja se dvoumim,,pa čemo vidit,,za sada ni sam neznam..:scratch
Ovu moju još moram vidit,,,ako bi izgurala još koju sezonu,,,ali moram malo pogledat..........

Čak sam se bija zapalija za sthil................:shock:ali još malo čemo pogledat.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
čuo sam da je stihlu pala kvaliteta....:supris:...nije ko nekada,ima ih od svuda
a na mojoj piše made in sweden
 
B

BAGERISTA

Guest
čuo sam da je stihlu pala kvaliteta....:supris:...nije ko nekada,ima ih od svuda
a na mojoj piše made in sweden

Istina,,,i da punpe od ulja,,,brzo krepaju,,,tako mi je reka prodavač,,,i sad,,,ako je tako ko zna,,,nije neki trošak,,,ali opet novo i da je samo na servisu,,,nevidim računicu,,,i to da se deešava najviše na jednom modelu...:scratch:scratch
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
kada sam je kupovao bio sam na vagi ili ona ili stihl-ovka,a pošto mi tast ima stihl-a morao sam mu kontrirat,ali kada sam došao u trgovinu i vidio cijene..:supris:,za cijenu mojega husqia mogao si kupiti neki mali prčak od stihla koliko je bio skup i dosta slabiji imanji mač
Pa kaj se ti i tast mačevate, pa onda čiji je dulji :scratch
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
Pa kaj se ti i tast mačevate, pa onda čiji je dulji :scratch

pa primjetim da kad zajedno režemo da je moja dosta brža i življa,doduše i 10-tak godina mlajša
ali sam malo gledao cijene i primjetih da ova moja sada košta kojih 15% više,malo su zdigli cijenu
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
pa primjetim da kad zajedno režemo da je moja dosta brža i življa,doduše i 10-tak godina mlajša
ali sam malo gledao cijene i primjetih da ova moja sada košta kojih 15% više,malo su zdigli cijenu
Ma fučka se meni čija je brža i bolja, nego me ono dulji mač asociralo na viteške igre :lol:
Pri nama se to veli vodilica :scratch
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
ma to s duljim mačom,to kada sam išao u kupovinu,razočarao se kako za cijenu moje sam mogao kupiti puno manjeg i slabijeg stihla,bili skupi ko vrag
a kod mene netko govori vodilica a netko mač,a sve se to svodi na kraju na isto
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
ma to s duljim mačom,to kada sam išao u kupovinu,razočarao se kako za cijenu moje sam mogao kupiti puno manjeg i slabijeg stihla,bili skupi ko vrag
a kod mene netko govori vodilica a netko mač,a sve se to svodi na kraju na isto
Vele tu i list, ali bitno da se mi razumijemo ;)
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
evo,danas se kod mene motorka sprema na zimski san



Oprosti, da te pitam, ono plavo na cilindru šta je to, ja imam tomos 062, po dijelovima koje sam do sad stavljao većinom pašu od husgvarne, a vidim da je kod tebe i fergazer drugačiji. Moja je stara 20 g.3 puta rađena generalka a godišnje pili oko 200 metara drva, znaći što duž metrice što granja itd. znači ukupno.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
ono plavo ti je dekompresor za lakše paljenje,ali ja ga rjetko koristim
 

Najnoviji postovi

Na vrh