• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mtd001

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
kaže mi da sam ko malo dijete,a jebi ga,bolje se vozit nego lopatarit
 
B

BAGERISTA

Guest
A neda ti vrag mira, sad si zasigurno pobjegao iz kuće jer te žena ne trpi nakon martinja i naknadnih dana,,,,,, ili se trijezniš:finga:

Ne sad smrdi po vinu,,,i onda nema druge nego udri po mtd-u........:lol::lol::p

Vidim ja da biš moga i na grederu delat,,,imaš mot..........:prayer::prayer::shock:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
nikad se ne zna,a možda i bager kupim....:rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Samo gas,,,..
I kod mene se kosilo malo danas,,,i nije se riješilo dom kraja,,jer mi je automat ča izbacuje špagu,,,poša u defekt,,,,,navrtija se......

Vidim da če drugu godinu bit lakša košnja,,,jer najgore je kad ostane stare trave i svega,,,a da ne govorimo od krtica,,,,,,,.,..:rolleyess:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Je je .... bolje se vozit nego lopatarit..... sad si konkurent @bageristi.... e a da se udružite, on bageris a ti gredaš......:finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Di bi nam bilo kraja onda..............:rolfer::rolfer::rolfer:,počistili bimo i glavne ceste..
 
A

AGRIPLUS65

Guest
evo kako se kod mene poravnavaju krtičnjaci.....:D

vidim da imas problema sa krti kupi si sumpora u stapici za sumporenje lajta to zapali i stavi u rupu od krta i zatvori i tako na par mjesta.
sretan rodjendan,
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Prijatelju sretan ti rođendan , mnogo zdravlja i sreće..... :drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Sretan rođendan kolega........................:rolfer::rolfer::rolfer::partyman::partyman::drinkers::drinkers::gitarist::gitarist:,......puno sriće,zdravlja ljubavi,sexa,i svega ča si poželiš............................od srca od neumornog bageriste s famejom.....:rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
hvala dečki....uzdravlje...cin,cin....:partyman:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
vidim da imas problema sa krti kupi si sumpora u stapici za sumporenje lajta to zapali i stavi u rupu od krta i zatvori i tako na par mjesta.
sretan rodjendan,

vidiš, ja imam metodu da nateram krta da napravi samoubojstvo:finga:. do sad sam u 5-6 godina skupil 40 čahura kao trofej
p.s. mozda nisam smel to napisati, postoje zaštitari tih krznaša:?
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
dečki ne kužim foru, ja ne mogu niti na 0,0 uterati ključ u bravu...ah sve je to od lošeg dima:butthead:.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
dečki ne kužim foru, ja ne mogu niti na 0,0 uterati ključ u bravu...ah sve je to od lošeg dima:butthead:.

ili od lošeg vina....:rolfer:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
dečki ne kužim foru, ja ne mogu niti na 0,0 uterati ključ u bravu...ah sve je to od lošeg dima:butthead:.

.............. ti već sad pijan :finga::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
jok, nis pijan, neg danas vinogradne stupove vadil pa prste ne osjećam. sad sa nogom guram miša:mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh