• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mtd001

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
evo,pošto je danas martinje,kod mene se slavi naveliko,a i još i žena slavi imendan
25k7dpt.jpg

zv4z69.jpg

veseli i dobri bili....živjeli...:drinkers:

:drinkers::drinkers: živio, a jesi se i ti usrećio ko i ja, oženio Martinu...:rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
evo,pošto je danas martinje,kod mene se slavi naveliko,a i još i žena slavi imendan
25k7dpt.jpg

zv4z69.jpg

veseli i dobri bili....živjeli...:drinkers:

E pa sretno martinje i imendan,,,nači moraš za dvojcu :drinkers::drinkers:,samo gas,,,nek se slavi,,,ko slavi zlo ne misli..........:rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
:drinkers::drinkers: živio, a jesi se i ti usrećio ko i ja, oženio Martinu...:rolfer:

a šta ćeš kolega,takav je život nas patnika......:lol:
a bageru,bilo je i ovega ............
2mn25p3.jpg
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Aaaaaaaaa ča reč,,,još kad gledam u ovo u rane sate,,,,,,,,lovi me nostalgija za pršuton,:lol:,,,,mada sad idem dat prascu isti,,,pa ono,,odmah gledam u njega i ................:rolfer::rolfer:

Da patnja,,,,,,,,,i to velika..:mrgreen:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
lagano ga mjerkaš.....:rolfer:

pele,da si mi bliže,dopeljo bi ti onu pripremu za onaj plužić jer mi ne treba...
 
B

BAGERISTA

Guest
lagano ga mjerkaš.....:rolfer:

pele,da si mi bliže,dopeljo bi ti onu pripremu za onaj plužić jer mi ne treba...

Baš gledam,,,,nekako m,i se sviđa ona netaknuta strana..........:rolfer::rolfer:
Ali tamo je blizu kost.......:lol::mrgreen:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
lagano ga mjerkaš.....:rolfer:

pele,da si mi bliže,dopeljo bi ti onu pripremu za onaj plužić jer mi ne treba...

Napravljeno, dao sam bravaru da mi to napravi, bi ja i prije samo nisam znal kak ide, kak izgleda hvala care slika je pomogla kao da si mi dao pripremu. Nebrini ti uskoro krećem na put prema vama pa ćemo se vidit, znači relacija: Vrbovec - Duga Resa - Pula , pa da vas obiđem sve koji ste mi uz put.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
baš mi je drago što si uspio napravit,e da ti još nekaj kažem, za onu kuku ti se kači lanac od pluga a kroz onu ušku ti se properi plug da ne šeće lijevo-desno
a ako budeš negdje u blizini samo ti navrati
 
B

BAGERISTA

Guest
I kod nas jučer se peklo,,,i krmilo,,,spavali ko mali gudiči cijelu noč,,,,ali aparat se je ostavilo sa strane,,,jer baterije GECRKNEN.:mrgreen::mrgreen:

Mada svaki put kad stavljaš slike,,,idu sline:supz::supz::p
teško ti je palo vidim,polomija se od posla ,ni to lako..:mrgreen::mrgreen:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
uh,sve me znoj probio......:rolfer:
zato mi je sada pri ruci hladni zlatni pan.....:drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
uh,sve me znoj probio......:rolfer:
zato mi je sada pri ruci hladni zlatni pan.....:drinkers:

Vidin ja doša si ti opet onaj stari,,,nema kad se može popit i pojest,,,znači da se ozdravilo.........

Kod mene jučer se tokarilo,,,po mesini ,,,i po vinu,,,ajme,ko gladna brača..:rolfer::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
kod mene je već tako od martinja,svaki dan neki gosti,od one lijepe šunke osta samo kost...:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
kod mene je već tako od martinja,svaki dan neki gosti,od one lijepe šunke osta samo kost...:scratch

Bit če dobra maneštra,,,kad ste je poglodali,,,,...:mrgreen::mrgreen:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
ni za psa ništa nema,oglodali je ko pirane...:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
E prošla je ko kad prođu kuče ,,,kad naleti cunami...........:lol::lol:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
A neda ti vrag mira, sad si zasigurno pobjegao iz kuće jer te žena ne trpi nakon martinja i naknadnih dana,,,,,, ili se trijezniš:finga:
 

Najnoviji postovi

Na vrh