• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mtd001

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
bingo :supz: otkrio si me .kaj kosiš s traktoričom i koliko je ravno?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
a gdje na tebe naletih :D
kosim ti sve ono oko kuće do vikendica,sve ti je to blaga strmina,ništa strašno.grebe mališan bolje nego torpedo :lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Evo,kod mene bila berba kukuruza

14vir6p.jpg

mr7eav.jpg

2hs53j7.jpg

2608hmr.jpg


video
View My Video
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Prvo ču te toplo pozdravit u tvojoj temi,,,i želim ti ugodan boravak na forumu........:rolfer::rolfer::lol::lol:

Šala,vidim kod tebe se radi isto punom parom,,,svaka čast na slikama,,,,ali moram pitat od kad imaš fergija,,,jer stvarno predobro izgleda...:p:pvrhunski očuvan.....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
fergi ti je od jednoga dede,rođak od žene,12 godina star a 313 sati ima

2zhfx8i.jpg

2ziv721.jpg

muen0y.jpg

33jibgn.jpg

a0e4uh.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Ni razrađen kako treba,...:rolfer::rolfer:,,sad ga malo ispuši,,barem da se malo uspije zagrijat,,,za stroj je gore da stoji nego da radi normalno..

A i jedno pitanje imam za tebe?????,,ja imam na mom istu kabinu,,zanima me koja je jer ih ima više vrsta,,polomili su mi zadnje staklo kod krcanja grana u ulikama i drače koja su čistili stari i njegov prijatelj(ovaj si je stari pojest htio ruke,,i od bijesa kupio staklo),mene nema i eto piz....je kaže on:cry:,sve mijere su iste,,,samo su rupe gore na brtvelama(šarke)malo šire,,napasirali smo je,,ali eto nebude li ti teško,,probaj pročitat koje proizvodi ja mislim da bi trebalo bit nna prednjem staklu..........
I dali možeš dat mijere od nosča retrovizora na vratima,,,ijer ih ja nisam dobija kad sam je kupija kod jednog čovijeka..


Na zadnoj slici,,vidim su bočno montirani neki nosači,,,,,,,,na diferncijalu,,,jel znaš čemu služi to??????

Ja na mom mislim radit ko šta imaju novi traktori,,nači štange za dole,s rupama da se može selit kuka,,,ova šta je imam mmi radi probleme kad kipam bale,,otkopča mi prikolicu jer dođe dosta težine iza,,pa moram pazit kod kipanja.......

Izvini šta sam ti na temi,,brljao,.........:(:(:(
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Jao kolega,rado bi ti pomogo ali ima jedan problem,vratio sam naveče traktor a čiča mi nije baš blizu,da si mi reko prije sat i po ne bi bilo problema
 
B

BAGERISTA

Guest
Jao kolega,rado bi ti pomogo ali ima jedan problem,vratio sam naveče traktor a čiča mi nije baš blizu,da si mi reko prije sat i po ne bi bilo problema

Ne sekiraj se nije problem,,,kad stigneš,,,nije da gori...
Staklo je montirano,,tako da mi je to čisto da budem drugi put znao,,ko je proizvodi.............
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Na zadnoj slici,,vidim su bočno montirani neki nosači,,,,,,,,na diferncijalu,,,jel znaš čemu služi to??????
Izvini šta sam ti na temi,,brljao,.........:(:(:(

Samo ti brljaj,nema frke,neću se naljutiti
A što se tiče onih nosača,to ti je za kuku od male prikolica,čiča ima manju prikolicu koja se gore kači
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
je kolega,od tvog imenjaka,jesi ti pobrao susjedu?sreo sam ga usput
 
Posljednje uređivanje:
G

GROF

Guest
., ej prijatelju!!!

.,hehehe., dobro nam došal na najbolji poljoprivredni forum!
., ova je dobrodošlica onako čisto da se zadovolji forma foruma!., jer smo već tolika znanja i spoznaje izminili pa eto., da odradimo i vo!., čitaj; ovo!!!

., sada sam tek uvatil malo vremena nakon sto i jedne obaveze!, da malo pošavrljam po netu - forumu dok cela obitelj lipo spi., čak je i žena ostala /zakinuta!/., jutra ćemo odradit duplo skijanje!!!, pa sam odlučil da te i ovde malo pofalim!., gljedam ve tvoje slikice; strojčića!, kultivatora, kosilica, traktorića,... čista petica!., vikinga sam i ja imal i mislim da je kralj medju kosilicami!., moj rešpekt!!!,...
., kada vidim vas forumaše ki ste ovako uredni, pedantni, držite do svoji "igračkic"!., ma odma mi je lakše oko srca., mene doslovce svi ismijavadu, ma sprdadu se smanom kako ja previše čistim, redim, glancam., ma u najgoru ruku da sam bolesnik!., a onda kad me ki sa strane i u prolazu pofali., komentar je moga naroda., ma da on je bolestan, niš i nedela sa svojim alatom!!! ...

., prijatelju moj!., svaka ti čast!., sretno ti!., čitamo se., Bog!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Evo malo današnjeg teškog fizičkog rada kod mene

30kqd91.jpg

k1t65c.jpg

wbtpq0.jpg


i naravno,rezultat na kraju

6faut0.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Aaaaaaaaaaa,,,ajme,,kako do tebe,,,da pokrademo,,ili je kasno.:mrgreen::mrgreen::partyman::partyman:i pojedemo....

Svaka čast..:prayer::prayer:
 
B

BAGERISTA

Guest
I to je dobro,,,barem nešto..........,,,,,..:gitarist::gitarist::partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
kada sve lijepo pokriješ pustiš cirka 30-tak minuta da se peče,onda makneš žar,digneš poklopac polagano da ti ne povuče pepeo unutra,okreneš meso,promješaš kru(o)mpir i ponovo poklopiš i ostaviš 30-tak minuta da se krčka..I onda slijedi parti...:partyman:

i poslije....
2rohxqo.gif
 
B

BAGERISTA

Guest
kada sve lijepo pokriješ pustiš cirka 30-tak minuta da se peče,onda makneš žar,digneš poklopac polagano da ti ne povuče pepeo unutra,okreneš meso,promješaš kru(o)mpir i ponovo poklopiš i ostaviš 30-tak minuta da se krčka..I onda slijedi parti...:partyman:

i poslije....
2rohxqo.gif

Nešto slično ko kod nas šta ide pod čeripnju,,,,,princip je isti..8)
 
Na vrh