• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mtd001

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Odlican stroj, nit gorivo trosi nit se kvari, za manji povrsini dusu dao ako ne on, onda taj sto radi s njega:lol::lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
I rentabilan vidim,,,a može iduboku i plitku brazdu radit,,,nego reci mi koja je to marka,,,i dali je kojka hidraulika na njemu,,nači okretač ili slično,,,,,,,,,,,,:mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol:

to ti je jednobrazni 14 cola..prekretač..:rolfer:
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
evo danas vikinga u akciji prikupljanja lišća
prije
2qb6hbs.jpg

kasniji rezultat
jtbh2g.jpg


i video
View My Video
 
B

BAGERISTA

Guest
Ča ti je to kosilica ili je usisivač...........:rolfer::rolfer::rolfer:

Svaka čast,,,dao si si truda,nema se ča reč...
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Radi radi još malo pa neš moć nego ćemo samo briškule i trešete zaigrat pijuckat bevandu i gledat snjega kroz prozor,,,, jel bagerista,,, a kod tebe nema trave sami kamen :rolfer::rolfer::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
baš se spremam ovaj vikend skinuti kosu sa traktorića i montirati ralicu,da budem spreman
 
B

BAGERISTA

Guest
Radi radi još malo pa neš moć nego ćemo samo briškule i trešete zaigrat pijuckat bevandu i gledat snjega kroz prozor,,,, jel bagerista,,, a kod tebe nema trave sami kamen :rolfer::rolfer::rolfer:

A ima je i previše,,,dosta mi je ove godine,,,pokosiš i opet reste kao da je luda,,,a bilo je mokro ovo lito,,,lani je bilo i snjega,ali nismo navikli kod nas na njega...........poslikat ču i ja malo trave u okolici,,ali me niti strah jer kad je vidim morat ču krenut s košnjom...ako udari koji mraz spašeni smo,,,barem za to....:(:(
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
A nisi navikao gledat "snjega kroz prozor"...... :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
A nisi navikao gledat "snjega kroz prozor"...... :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:

A baš tako,,,kod nas ga je rijetko,ali zadnji put je ostavija traga,.....:?meni osobno ne smeta,,,ali ova pula je bila u totalnoj blokadi................:lol::lol::lol::rolleyess:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
A nisi navikao gledat "snjega kroz prozor"...... :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:

A baš tako,,,kod nas ga je rijetko,ali zadnji put je ostavija traga,.....:?meni osobno ne smeta,,,ali ova pula je bila u totalnoj blokadi................:lol::lol::lol::rolleyess:
Bager bolje ti je gledati s nje nego sa njega.
Zato ti i ostaju tragovi :finga:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
je ti ga metnuo onako lagano u rukavicama....:lol::lol::lol:
sutra ide traktorić na gredu da stavim ralicu,nema kod mene iznenađenja
 
B

BAGERISTA

Guest
je ti ga metnuo onako lagano u rukavicama....:lol::lol::lol:
sutra ide traktorić na gredu da stavim ralicu,nema kod mene iznenađenja

A ništa zato ne sekiraj se,,,,,,,,,,,,,popušio sam ja i više u životu...:lol::lol:
Ajde da vidimo i to,,,,,,,šta spremaš se,,,da ne iznenadi..:rolleyess:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
a čuj,košnjava je ionako gotova a i ima se vremena.
budem kosište malo opral i podmazal,vidjet u kakvom su stanju remeni,noževi i ležaji,smontirat ralicu i čekati prve pahulje,a možda će mi trebati ralica kad budem išao kod grofa...:lol:
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
a čuj,košnjava je ionako gotova a i ima se vremena.
budem kosište malo oprat i podmazat,vidjet u kakvom su stanju remeni,noževi i ležaji,smontirat ralicu i čekati prve pahulje,a možda će mi trebati ralica kad budem išao kod grofa...:lol:

Nikad se nezna,,,,i ja bi volijo,,,i ako mogu dolazim sigurno,,malo je škripava situacija,ali ako budem moga,dolazin,,za sad sve visi,,jer su se neke stvari okrenule,,ali moramo naprijed,,šta sad..:mad:
A nikad se nezna,,,možda te zadesi da si ralicu kod njega malo potrošiš.............:rolfer::rolfer:
 
J

jagodica-bobica

Guest
Pozdrav dragi forumaši.
Zovem se Dražen,imam 35 god. i dolazim iz Mrežničkog Briga pokraj Duge Rese.Kuća mi je nedaleko od auto-kampa Slapić.
Pratim Vas već duže vrijeme i zakon ste,ali sam se tek nedavno registrirao.Nisam veliki poljoprivednik kao Vi jer nemam zemlje,a obrađujem veći vrt samo za vlastite potrebe.
Od mehanizacije posjedujem:
- motokultivator LabinProgres 14 ks s kardanskom prikolicom i priključcima(freza ,jednobrazdni plug prekretač,plug za vađenje krumpira i nagrnjivač,a možda nabavim još pokoji priključak)
-traktorić MTD LT 175/107 Transmatic s ralicom za snijeg
-samohodnu kosilicu Viking MB 445 Linea S
-trimer Husqvarna 323 R
-i motornu pilu Husqvarna 365 Specijal

Toliko za sada od mene,pozdrav......

Fotke strojeva stižu kasnije


joj :weedman: kak si se ti mehaniziral :rolleyess: ja od mehanizacije posjedujem motike nekoliko komada,( iako samo ja kopam ali moram imati rezvrnu u slučaju da mi koja ostane u "kvaru") lopate, kramp i ručnu kosu i dosta sitnog alata u garaži :scratch trimer ili flakesicu si posudi kad kosi travu valjda bude i ona došla na red jednog dana :D
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
samo polako,i ja sam ovo godinama prikupljao...bitna je volja
 

Najnoviji postovi

Na vrh