• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mtd001

B

BAGERISTA

Guest
A poslije je bilo

23icu2g.jpg

Dali ide akcija na baksu pive da i nju dobiješ,,,ili nemaju još tu akciju.....:mrgreen::mrgreen:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
i pretpostavljam,naravno,rezultat....spavanac poslije dobre papice...:rolfer:
vidiš,pozabio pitat za akciju..:madmana:
 
B

BAGERISTA

Guest
i pretpostavljam,naravno,rezultat....spavanac poslije dobre papice...:rolfer:
vidiš,pozabio pitat za akciju..:madmana:

Naš kako kažu,,da prazna vreča ne stoji uspravno:rolfer::rolfer:,lakše se zaspije punog trbuha:idea:

Šteta možda je bila akcija,,,nema veze,,,bit če ih još..........:rolfer::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
tak ti je pri meni svak vikend,ili roštilj ili peka,dok ne padne snijeg
na proljeće idem u realizaciju projekta zvan pečenjara
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
eto,pošto su radovi pri kraju došlo je vrijeme za pranje

ztxlx3.jpg

jgi4jb.jpg

30bpp9s.jpg

szbv44.jpg

otkriven krivac za vibracije,puknut nož
nx46yr.jpg

24l4h9e.jpg


i na kraju,glavni majstor
25ywzo1.jpg
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
lijepo, jako lijepo. tak i ja, miniwash i deri, da se sjaji kak pesja jajca:supz:
nego da pitam kak te služi ova kineska pumpa. proučavam te chonde več dugo vremena pa da čujem još jedno iskustvo. zanimljivo u SADu se te chonde prodaju po 100tinjak dolara, a po meni su klasa iznad, kak bi ameri rekli, "residential" briggsa i onog čuda tecumseha:)
 
B

BAGERISTA

Guest
E to volim vidit,,,kad se stroj uredi da ga možeš i dnevni boravak stavit.....:prayer::prayer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
lijepo, jako lijepo. tak i ja, miniwash i deri, da se sjaji kak pesja jajca:supz:
nego da pitam kak te služi ova kineska pumpa. proučavam te chonde več dugo vremena pa da čujem još jedno iskustvo. zanimljivo u SADu se te chonde prodaju po 100tinjak dolara, a po meni su klasa iznad, kak bi ameri rekli, "residential" briggsa i onog čuda tecumseha:)

moja ti je einhell neptun(naravno,made in čajna) 4,35 ks kupljena u bauhausu i radi već drugu sezonu bezprijekorno,samo trpaj bengu i gas.
koštala je 1600 kunića
imao sam malih problema na početku dok nisam skužio da me zeza tlačna sklopka koju sam naravno iskopčao i sada šljaka bez problema
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Nemam riječi samo pohvala a nešto i puklo il sam krivo vidio......:scratch
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
moja ti je einhell neptun(naravno,made in čajna) 4,35 ks kupljena u bauhausu i radi već drugu sezonu bezprijekorno,samo trpaj bengu i gas.
koštala je 1600 kunića
imao sam malih problema na početku dok nisam skužio da me zeza tlačna sklopka koju sam naravno iskopčao i sada šljaka bez problema

..to misliš na sklopku nivoa ulja, jel? kinezi serijski opskrbljuju svoje motore sa ti čudom. čim se kupi treba skinut žice i piči:gitarist:. zanimljivo je da o kini postoji 10tak, a možda i više, ko bi njih znal (lifan, loncin, zongshen,Nantong,Yong Xing Machine)...i nema kraja:rolleyess:, a sve su manje ili više uspješne kopije honde.
bitno je kad se kupi da se isključi taj senzor i da se pomogućnosti pozamjene svi vitalniji vijci kvalitetnijima. jedini nedostatak je da se ponekad nemogu dijelovi uzeti sa honde a kineskih baš i nema. istina u zadnje vrijeme se situacija popravlja jer su se na našem tržištu pojavili i motocikli i skuteri navedenih firmi
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
Nemam riječi samo pohvala a nešto i puklo il sam krivo vidio......:scratch

je,puko je nož(bio je varen) kada sam frezao kod susjeda pa sam pogodio panj od šljive.
novi dođe 18 kuna,org. goldoni
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Dobro je ništ strašno neg ono sa onim šiljkima jel to plug za krumpir ili .....?
Ak je ,jel ručni rad , dal bi se moglo tak neš napravit ?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
je,to je za vadit krumpir i ručni je rad,samo nije pofarban pa ružno izgleda,a i to će doći na red uskoro,a i plug ide u novu boju
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
je,to je za vadit krumpir i ručni je rad,samo nije pofarban pa ružno izgleda,a i to će doći na red uskoro,a i plug ide u novu boju

Ma lako za farbu doć će zima pa onda pituraj, nego ja imam ono čudo kaj se montira na bočnu stranu imt 533 i na postolje kose a radi kao natresaljka e kad vadim uredu je al kad skladištim ne traje dugo,, brzo gnije jer je natučen, a imo negdje doma onaj konjski plug e s tim sam skladištio do proljeća 4 mj,sad bi ja montirao takvo nešt na stražnj kraj imt-a .
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
eee,i ovaj ti je vukao nekada konj,napred je još imao i željezni kotač koji sam skinuo jer mi je smetao,meni služi fantastično
i ovaj ti je prije kultivatora bio pripasan na traktor,ako još imam negdje tu rudu budem ti ju poslikao
 
G

GROF

Guest
., ej! prijatelju!

., lipo si to sve poslikal., posal gotov, pa se sve pomalo pere, čisti i sprema., svaka čast!
., gljedam vu tvoju pumpu za vodu., ovako na slikici lipo izgljeda., ali čim je iz cine odma mi se dlake naježidu., ma čast ljudima i narodu Cine!., ali, ali, ali., borit ću se svom snagom da sve kupim ča mi treba., pa i staro, razvaljeno, razjebano., samo da ni cinesko., jer sam se stvarno 1000 puti već sjebal sa njimi., tako da., komentar svaki drugi je bez komentara!...
., aj sretno ti ljudino!., čitamo se., vidimo se., čekam te kodmene u mojoj Liki - Jezerani!!!., Bog!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
ali na žalost,sve više proizvoda dolazi s istočnog tržišta,tako i moja pumpa,piše meid in đermani,proizvedeno u čajni...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
evo moga najvjernijega stroja,izvorno hrvatski.....:lol:,taj me nikada nije iznevjerio,malo traži a puno daje
2hqa1kk.jpg


a kako tek brazdu slaže
dhfzg7.jpg
 
Posljednje uređivanje:

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
ma i meni se Grofe smisao života u zadnje vrijeme svodi da pazim dobro da ne bih nešto iz narodne republike kupio...ali imao sam prilike rastavljti jedan takav motor i iznenadio sam se nad kvalitetom izrade i koliko sata je natukao(debelo iznad 500rs), a potrošnja ko upaljač......najslabija karika su standardizirani dijelovi kao npr vijci i lageri. vjeruj mi možda bi rađe kupio to nek org hondu jer sam imao čuti da se znaju i u orginalu podvaljivati kineski djelovi a plačaš ga ko 2 ili 3 kineza:madmana:
 
B

BAGERISTA

Guest
evo moga najvjernijega stroja,taj me nikada nije iznevjerio,malo traži a puno daje
2hqa1kk.jpg


a kako tek brazdu slaže
dhfzg7.jpg

I rentabilan vidim,,,a može iduboku i plitku brazdu radit,,,nego reci mi koja je to marka,,,i dali je kojka hidraulika na njemu,,nači okretač ili slično,,,,,,,,,,,,:mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh