• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mtd001

B

BAGERISTA

Guest
Šta reč kolegammmsve je rečeno sa slika,,,nema se više ti šta pametovat,,,,,,,,,,,,:supz::supz::prayer:vidim kod tebe nema šale,,,ni iznenađenja,,,evo kod nas rashladilo...... pa ložim i u kuči,,,drva naravno....
 
J

jagodica-bobica

Guest
evo ralica je spremna
2hxue0l.jpg

f0b02c.jpg

9k0x8i.jpg

I meni bi trebala ralica imam veliko dvorište i dok odmećem snijeg rastepem se :cry:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
Ma lako za farbu doć će zima pa onda pituraj, nego ja imam ono čudo kaj se montira na bočnu stranu imt 533 i na postolje kose a radi kao natresaljka e kad vadim uredu je al kad skladištim ne traje dugo,, brzo gnije jer je natučen, a imo negdje doma onaj konjski plug e s tim sam skladištio do proljeća 4 mj,sad bi ja montirao takvo nešt na stražnj kraj imt-a .

nakon dugotrajne potražnje jedva sam pronašao onaj kurčić na koji se kači konjski plug za vađenje krumpira,nadam se da će ti pomoći

npi6fa.jpg

vwpbf7.jpg

2uh67mr.jpg
 
C

chickenlover

Guest
Nacula sam da se @bager treba oprobati u kuhanju pilece juhice. :axe: No kako je neiskusan, trebace mu dosta zacina da udesi pravi okus. Vidim ima i pomoc prijatelja. Primecujem, ti si "klincice" vec spremio. :rolfer::rolfer::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
ražanj je spreman a zec(tj. pipica) je još na slobodi,ali samo treba baciti dobar mamac.....
2hwfpkm.jpg
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Nacula sam da se @bager treba oprobati u kuhanju pilece juhice. :axe: No kako je neiskusan, trebace mu dosta zacina da udesi pravi okus. Vidim ima i pomoc prijatelja. Primecujem, ti si "klincice" vec spremio. :rolfer::rolfer::rolfer:[/QUOTE


Hehe,,dobra,,samo ne brini jako za začine,,brini rađe za iskustvo..:rolfer::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
Nacula sam da se @bager treba oprobati u kuhanju pilece juhice. :axe: No kako je neiskusan, trebace mu dosta zacina da udesi pravi okus. Vidim ima i pomoc prijatelja. Primecujem, ti si "klincice" vec spremio. :rolfer::rolfer::rolfer:[/QUOTE


Hehe,,dobra,,samo ne brini jako za začine,,brini rađe za iskustvo..:rolfer::rolfer:

da dobro miješa...
28hjsq9.gif
 
C

chickenlover

Guest
Hehe,,dobra,,samo ne brini jako za začine,,brini rađe za iskustvo..:rolfer::rolfer:

Pa koji ima iskustva, ni papra mu ne treba, ne kuva si juhicu, vec "klin" corbu. A to kad se zakrcka...sve samo kipi. :rolfer::rolfer::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
evo,danas kod mene bila sjetva i naravno fergi u glavnoj ulozi

sweqyo.jpg

rlak2e.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
evo,danas kod mene bila sjetva i naravno fergi u glavnoj ulozi

sweqyo.jpg

rlak2e.jpg

Šta se sijalo,,,,,,,?i dali je fergi još kod tebe doma,ili si ga vratija susjedu..:scratch
Ako je samo da mi nekako kopiraš šablon od nosača retrovizora..:?:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
sijao se jačmen,a jebote ja opet zaboravio,koji sam tukac,a još sam mislio kada budem gotov da budem vidio i naravno u toj sveopćoj gužvi naravno zaboravio...:madmana:
 
B

BAGERISTA

Guest
sijao se jačmen,a jebote ja opet zaboravio,koji sam tukac,a još sam mislio kada budem gotov da budem vidio i naravno u toj sveopćoj gužvi naravno zaboravio...:madmana:

Ne nabijaj s glavon da i tebe počme bolit,,,,,:rolfer::rolfer:

daj ima dana,,drugi put češ,nije baš da gori toliko..........
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,,vidim ja odmah ti išao na montažu,,,,,:p,vijerujem da češ ih pofarbat do drugih slika.......:?:nevijerujem da če ostat takve na tvojoj prikolici.............
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
to će ipak malo pričekat,imam sada nekih drugih prioriteta,a felge kada dođu na red idu prvo na pjeskarenje pa farbanje i na kraju nove gume
 
B

BAGERISTA

Guest
kaj ne uzmeš felge i gume kakve moraju biti ?

Ove bolje drže cestu.....:rolfer::rolfer::lol::lol:ipak je gore tigar guma,,,,neda proklizit na suhom,a kamoli na mokrom.....:rolfer::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
kaj ne uzmeš felge i gume kakve moraju biti ?

oću ako mi daš novce za njih,koštaju ko suho zlato,a što fali ovima?
ove od fiće su iste veličine ko orginal tako da ide guma gore bez problema,već provjereno
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,698
a kaj misliš da bi se ovako zajebaval da imam orginalne..
pa ako tebi ne trebaju tvoje možeš mi ih dopeljati
 

Najnoviji postovi

Na vrh