• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mtd001

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
Pozdrav dragi forumaši.
Zovem se Dražen,imam 35 god. i dolazim iz Mrežničkog Briga pokraj Duge Rese.Kuća mi je nedaleko od auto-kampa Slapić.
Pratim Vas već duže vrijeme i zakon ste,ali sam se tek nedavno registrirao.Nisam veliki poljoprivednik kao Vi jer nemam zemlje,a obrađujem veći vrt samo za vlastite potrebe.
Od mehanizacije posjedujem:
- motokultivator LabinProgres 14 ks s kardanskom prikolicom i priključcima(freza ,jednobrazdni plug prekretač,plug za vađenje krumpira i nagrnjivač,a možda nabavim još pokoji priključak)
-traktorić MTD LT 175/107 Transmatic s ralicom za snijeg
-samohodnu kosilicu Viking MB 445 Linea S
-trimer Husqvarna 323 R
-i motornu pilu Husqvarna 365 Specijal

Toliko za sada od mene,pozdrav......

Fotke strojeva stižu kasnije
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Pozdrav dr.viking!
Dobro došel :)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
a đe me nađe...he.he.
Hvala,ZJ,e kad bi te još znao.....prosvjetli me
 

nenad393

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
83
pozdrav dražene i dobrodošao,prolazim pokraj tebe svaki ponedjeljak i petak :D ,jesi blizu pruge?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
Pozdrav.
Ne,ja sam Ti s druge strane Mrežnice,oko300-tinjak metara od auto-kampa u smjeru D.Rese.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
freza 1 m
vnh6va.gif
, si siguran ?
Dobrodošao na forum
dc3jf5.gif
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
Pozdrav
Što se tiče pitanja odg. je DA,zašto pitaš?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
Ja sam nadodao još po 1 red noževa sa svake strane jer mi se ne da stalno skidat proširivače na kotačima
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Prekomentirat ću kad staviš slike , proširivači jako ubijaju križ difernecijala , kad mu bude teško zna i puknuti
r9g66w.jpg
.
Vozim to kino 20 god. , po terenu na kojem sam se jednom i prevrnuo .Mogu tvrditi vlastitim iskustvom da su mu proširivači nepotrebni . Koliko felga dozvoli je sasvim OK za njegovu stabilnost .
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
Evo slika moje pokretne mehanizacije:
Labinac 14 ks

2zyvjpk.jpg

29e5cfa.jpg


MTD 175/107 Transmatic

1rvpcj.jpg

2rpslm0.jpg


Viking

1z3b6he.jpg
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
neznam kud gledam i očito ne pratim nastavu kad do sad nisam skužil da je moj skoro pa sused i radni kolega došao na forum . sad ti malo misli o kome se radi inače sam te skužil po autu i sliki sa štalom. :partyman: :gitarist:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
Ne bih znao :scratch :scratch
Radni kolega... :?: :scratch
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
i od mene službena dobrodošlica .drago mi je da nas ima sve više iz ovih naših krajeva .da ti olakšam radim u RECO radionici i iz varoša sam? :eek:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
ej,a da mi nisi možda godinama kukuruz brao???????? :scratch
 
Na vrh