• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Zato jer sam imal doma ove bjela kava boje skoro dost.
Felge ja nisam farbal i izgleda da bu trebalo ponoviti radnju
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
kaj su felge tak loše napravljene:icon_eyes:
kad si imal farbu šteta ne potrošiti,
nego koji je ral ova zlatna ja bi svojeg moral ofarbati, limariju i felge sam pofrbal prije 4 godine a za trup nisam imal vremena iako ima već i na limariji za popravak jer ga je stari malo po vrbi očesal:mur:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Stvarno bude lep Zetor :)

Bolje mu pašu bele felge nego crvene.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
Nebi bilo loše da su felge u boji trupa ili sive. Svaka čast , super odrađeno, za ovake poslove treba imat strpljenja.Jel felge farbo mali muha.
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Muha nemoj se ljutiti ali nije mi nesto jasno
Toliko truda i brige za detaljčiće oko farbanja a das da netko drugi farba felge?
To mi zgleda ko da ides j...t, a sve nesto lizes i oblizujes okolo a nakraju ,zavrsi drugi.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Eto sta reci nego samo sve pohvale,trebalo je tu puno novaca ali i jos vise truda. Prosao sam nesto slicno pa znam tocno koliko to vrijedi. Meni je sad samo zao sta nisam neki malo jaci traktor sredio.pozzzz.....
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
muhanicar,svaka cast! ova zlatna boja mi je najjebenija!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@Muha traktor je super ispao meni super izgleda s bijelim felgama!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
nego koji je ral ova zlatna ja bi svojeg moral ofarbat
Moram pogledati ako piše na piksi RAL, a ta je uzeta zato jer ona njegova oriđiđi mnogo skupa.

Jel felge farbo mali muha.
Možda bi i bolje izašle da ih je on popenzliral.

Muha nemoj se ljutiti ali nije mi nesto jasno
Toliko truda i brige za detaljčiće oko farbanja a das da netko drugi farba felge?
To mi zgleda ko da ides j...t, a sve nesto lizes i oblizujes okolo a nakraju ,zavrsi drugi.
Tak je zišlo, onaj koji ih je pjeskaril se ponudil da bu ih i u temeljnu drmnul da ne vlove hrđu, pa me usput pital jel imam i boju za njih pa da ih omuše.
I uspelo mu je.


Eto sta reci nego samo sve pohvale,trebalo je tu puno novaca ali i jos vise truda. Prosao sam nesto slicno pa znam tocno koliko to vrijedi. Meni je sad samo zao sta nisam neki malo jaci traktor sredio.pozzzz.....
Sve znaš.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Naravno da felge moraju biti bijele,to traktoru daje notu elegancije.A ovako napravljen to svakako zaslužuje.:(clap)::(clap)::(clap):
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Daleko je još izlet, prvo treba završiti iznošenje maturskog rada, pa ga obraniti pred zahtjevnom komisijom i tek onda izlet zetorom u razgledavanje imt fabrike da se zetor malo zacrveni pred pravim traktorima....
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zetor bez problema dođe do posrnule tvornice dok bi IMT teško došel do Zbrojevke u Brnu a kak sam u posjedu jedne i druge marke ipak Zetor no poštivam i druga mišljenja .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
I ja imam obje marke traktora i zetor mi je drazi al ima i imt neke pogodnosti.
Al evo 87.god kad smo kupili 5211,539 je bil jeftiniji 2000maraka a razlika nebo i zemlja.
Kasnije su cjene zetora otisle u nebesa,dal s razlogom ili ne....
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehehe

zanimljivo kako se svaka tema koja se tice ili zetora, ili IMTa,
uvik pretvori u dokazivanje koji je bolji od te dve marke...

IeMTeZ sindrom :icon_rofl:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh