• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Naravno da felge moraju biti bijele,to traktoru daje notu elegancije.A ovako napravljen to svakako zaslužuje.:(clap)::(clap)::(clap):
Koleginice, hvala i vama
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ti si navek bil kontra cjelog svjeta pa onda tvoj komentar nebumo uzeli u razmatranje :icon_lol:

Pofarbati bi ih bilo najlakše. Problem je kaj treba razmontiravati i mjestimično ih pomilovati milovanom.
U ono vreme kad su one bile pofarbane uopče me nije zanimala ni njhova boja, a najmanje izgled.

Felge u svakom slučaju ostaju kakve su, ne skidam dole zato jer su matice cinčane pa da se ne oštete, jedino u slučaju kvara na zračnici.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Stvarno odličan posao i super rezultat :) e, di si nabavio one crvene zaštitne čepove za mazalice?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
čepove sam kupil kod Hubzina, ali da bum iskren neznam kolko su koštali, nekakvih 3 kn komad čini mi se.
 

fusher

Član
Tu od
28 Lip 2013
Poruka
85
lu-di-lo!
mala napomena.... gumena cjev od posude kočionog ulja do metalne cjevi ,jel je od EPDM gume? da ti ne zapiša s uljem po farbi ako nije. zvuči bezveze al, eto, jednom se opekao (tvrdili u trgovini da je epdm) pa fino nakon nekoliko mjeseciod restauracije ponovo farbao prednji kraj na fiatu 126 (peglica)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Mislim da je to obično crijevo goriva.
Sastav gume neznam, ali je unutra UK-a ulje Inino.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Mislim da bi to bile sve kaj se tiče sastavljanja, osim jednog malog dodatka kojega možda i nije trebalo, ali nije ga problem skinuti ako zasmeta.
Još provjerim jednom pa ako kaj najdem stavim
1704137980.gif
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
čestitam,nema kaj! ovo se zove restauracija! daj jos slika,al onak iz daljine.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Čim ih prikupim i odaberem meni najbolje :(hi):
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Ti si navek bil kontra cjelog svjeta pa onda tvoj komentar nebumo uzeli u razmatranje :icon_lol:
Ma to on ima fobiju od boje felge tt prima...:icon_lol: :icon_lol::icon_lol:

Maturski je vrh...treba te klonirati:icon_super:
pozzz joe!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Drago mi je da se nekima od vas sviđa, čak i onima koji nisu komentirali ili su oprezno komentirali :icon_winkle::icon_winkle:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma naravno da nam se sviđa...sad još daj samo par slika iz prirode da se vidi kompletna ljepota stroja sa svih strana :)

p.s. e da...gde si samo spuknul one sexy pink lanceke od osiguračna na polugama hidraulike :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
p.s. e da...gde si samo spuknul one sexy pink lanceke od osiguračna na polugama hidraulike :)
Od bačenih lanaca za snjeg sa nekog automobila.
Poslužiče svrsi
 

peteracing

Član
Tu od
31 Sij 2012
Poruka
175
svaka cast. vidim da si i nove bolcne stavljal:(clap):. jedino mu ovaj veliki trokut kvari izgled. Ali sve drugo je super :icon_winkle:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh