• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
OOOOOOOOOOPPAAAAAAAAAA!!!!!!! To se zovu detalji!!!! Svaka čast!!!

Dok na kraju izlaganja izbaciš cifru budemo za koju godinu pregovarali da mojega FIATA-540 tak rastepeš i pretepeš celoga i nakraju da tak izgleda ipak je on počasni traktor kod mene i zaslužil je takvo sređivanje samo dok bude viška €urića :)

Još jednom svaka čast za Zekana!!! Prodaj ga u češki muzej, dobil bi lepe novce za njega!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Mislim da je jako nezahvalno i pomenuti riječ prodaja za ovakav poduhvat , to se jednostavno nemože platiti parama , ja da ovo radim pa i da mi neko ponudi i protivvrijednost novog traktora nebih pristao na prodaju
Ovakve stvari se ne kupuju novcem , nema šanse , znam to jer ja kada sam uradio moj berač nijedna cifra mi nebi bila dovoljna da ga prodam , jednostavno radio sam ga za sebe , nije na prodaju niti će biti jer se takvim poduhvatom jednostavno vjenčaš sa njime :icon_syda:

A ti muhaničar mogao si malo bolje montirati ovaj alternator , tako je i kod mene na rusu ali ga brzo otkine pošto ima mnogo gibanja na onome dugom vijku , predaleko oslonac
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Savo, prihvačam kritiku.
Moral sam nekaj i sfušariti. Tak je došel, a meni se nije dalo preinačivati nosač.
Možda kad uleti neki drugi alternator.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Jesi ga slagal nekom ili je kod tebe doma?
Koja je cifra otprilike svega kaj si novo kupoval?
Odradeno je sve super i stvarno bu zgledal bolje nego kad je iz tvornice dosel.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Nisam nikog htio uvrjediti. Mislim da muhanicaru netreba za poljoprivredu pa je njegova stvar oce li ga prodati ili pokloniti. U to nebi zelio ulaziti. Njegova stvar.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Sta drugo reci za ovakav podhvat nego samo rijeci hvale.Svaka cast kolega :(clap)::(clap)::(clap):.....:icon_pidu:
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381


Ove vezice jesu praktične, ali brate svako živ pomoću njih se igra majstora, k'o sa sekundarnim


Nadam se da me oko vara, da opruga nije zakačena za cijev zraka, ili je zakačena privremeno.....

Generalno, čitav posao s toliko detalja.....:icon_pray:
Nekad smo vinkoviće radili ovako ali danas se to ne isplati pored oglasa s "ekstra stanjem" :icon_mad:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
OOOOOOOOOOPPAAAAAAAAAA!!!!!!! To se zovu detalji!!!! Svaka čast!!!

Dok na kraju izlaganja izbaciš cifru budemo za koju godinu pregovarali da mojega FIATA-540 tak rastepeš i pretepeš celoga i nakraju da tak izgleda ipak je on počasni traktor kod mene i zaslužil je takvo sređivanje samo dok bude viška €urića

Još jednom svaka čast za Zekana!!! Prodaj ga u češki muzej, dobil bi lepe novce za njega!
Jako teško bi me na to nagovoril, ali nikad se nezna, samo kaj bi trajalo .................
Da bi se tak nekaj napravilo treba raditi sa voljom, a toga kod mene rijetko ima.
Ali kroz zimu ili dvije bi ja njega usavršil :(giggle):

Jesi ga slagal nekom ili je kod tebe doma?
Koja je cifra otprilike svega kaj si novo kupoval?
Odradeno je sve super i stvarno bu zgledal bolje nego kad je iz tvornice dosel.
Kolko bi ti Oficir bil spreman svoj žep ožmeknuti za ovakav posel?
Samo za ruke?

Sta drugo reci za ovakav podhvat nego samo rijeci hvale.Svaka cast kolega :(clap)::(clap)::(clap):.....:icon_pidu:
Kolega, tvoja pohvala mi znači jako puno jer ti jako dobro znaš koji je to posel bil.
Zato ti veliko hvala.

Ove vezice jesu praktične, ali brate svako živ pomoću njih se igra majstora, k'o sa sekundarnim
Nadam se da me oko vara, da opruga nije zakačena za cijev zraka, ili je zakačena privremeno.....

Generalno, čitav posao s toliko detalja.....:icon_pray:
Nekad smo vinkoviće radili ovako ali danas se to ne isplati pored oglasa s "ekstra stanjem" :icon_mad:
Vezica je slična kanti od Jupola.
Višenamjenska

Oko sokolovo, zakapčen je za cijev, nadajmo se za privremeno.
Piksirana je osovina pedala, ali jako tvrdo pa dok se malo ne uluftira.

Daj neku sliku takvoga Tomiča, pa makar na PP.
Balavec bu očaran
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Joj ja stvarno neznam kolko bi ruke vredile?
Ja bi dal 6000kn da mi netko tak obnovi traktor al opet me nemoj krivo svatiti jer znam da je tu jako puno sati i truda,al ja nemam vise od 6000kn tak da....
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
......
Daj neku sliku takvoga Tomiča, pa makar na PP.
Balavec bu očaran
U dijelovima ili finiš? Ima nekih slika ali ništa u digitali :(: imam nekih slika (to ću skenirat) ali gotovih traktora i to samo dva-tri zadnja
Ko je balavec, klinjo?
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Svaka čast na trudu,milina je gledat slike kak je sve ljepo ispalo
A o potrosenm zivcima neču nista ni komentirat jer znam kolko sam zivaca ja potrosio uredjivači svojeg IMT-ja s tim da nisam pazio tolko na sve detalje jer če sluzit za sve radove na poljoprivredi pa i jednostavno bilo neisplativo

Jos jednom svaka čast:icon_pray::icon_pray::icon_pray:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
U dijelovima ili finiš? Ima nekih slika ali ništa u digitali :(: imam nekih slika (to ću skenirat) ali gotovih traktora i to samo dva-tri zadnja
Ko je balavec, klinjo?
Završni finiš u tip top stanju.
Da, balavec je mali Muha :icon_lol:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
100_8318.jpg


Kako imaš srca na takvo svježe i lijepo obojano prikvačiti klemu?

Šta da ti kažem, pregledao sam sve slike od početka i nemam što reći osim da ti skidam kapu do poda, svaka ti čast na obavljenom poslu. Iskreno, meni bi bilo žao i voziti ga, stavio bi ga negdje i sjedio i gledao u njega, hehe!

Eto, jel ti dovoljno da sad več razmišljam o tome da bi i svog didicu dao za ovo (Da ne kažem onu riječ što ti ne voliš hehe), a kamoli kad vidim gotovu sliku?!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Tam je bil hrđavi (nepofarbani) šaraf jer su tu šarafi M10, ali sa glavom ključ 14. Pošto je to metano poslije farbanja, a sve mora biti ko nekad, to je bilo jedino mjesto na kojem je masa bila donekle :icon_wink:

didica :(doh)::(doh)::(doh):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh