• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
a sto bas ovaj tip traktora, imas neke simpatije prema njemu ili je slucajnost
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
cini mi se da si vise radio na istocnim strojevima nego na zapadnim, valjda su ti bili pri ruci, pa je tako i ovaj naletio
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
U neku ruku da, ali sad je više ionak svejedno
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
O tome ja pripovedam od kad sam na forum došel.
I opet ponavljam, traktor je došel s neispravnim hidraulikom i lošijim motorom.
Vidli su se i ostali nedostaci, a kad je več bil širom odlučeno je da se uredi kak se spada
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
U svakom slučaju bolje srediti neki traktor za kojeg su jeftiniji djelovi, nego neki za koga su skupi djelovi, a i teško ih je naći.

Meni su rekli: "Prodaj 565 i uzmi nekaj zapadno", reko, a ko mi garantira da to zapadno nebude gore neg moj 565 :)
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
Muhaničar evo jednog sličnog tebi
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=VpY1dmI1d5k[/YT]
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Oprali su se i postrugali djelovi oko zadnjeg kraja i mjenjača pa se krenulo u sastavljanje istog.


















 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
U svakom slučaju bolje srediti neki traktor za kojeg su jeftiniji djelovi, nego neki za koga su skupi djelovi, a i teško ih je naći.

Meni su rekli: "Prodaj 565 i uzmi nekaj zapadno", reko, a ko mi garantira da to zapadno nebude gore neg moj 565 :)
Slažem se s tobom
Muhaničar evo jednog sličnog tebi
Ludo pa živi, ali svaka im čast na poduhvatu.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
Zanimljiv projekt, kad vidim slike dojde mi opet da si kupim tak nekaj pa da delam...
Ak ni tajna kolko si ga platil, s obzirom da je prema viđenim slikama uloženo 15000 možda i još koja tisućica kuna gore?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Oprali su se i postrugali djelovi oko zadnjeg kraja i mjenjača pa se krenulo u sastavljanje istog.


I sad se ti snajdi..hehehe:icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes:
Bračo moja mila :icon_weed:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Zanimljiv projekt, kad vidim slike dojde mi opet da si kupim tak nekaj pa da delam...
Ak ni tajna kolko si ga platil, s obzirom da je prema viđenim slikama uloženo 15000 možda i još koja tisućica kuna gore?
Neču priznati, sram me :mur:
I sad se ti snajdi..hehehe:icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes:
Bračo moja mila :icon_weed:
To je tek zadnji dio šarafa.

ja znam samo da su ovi veliki od kotača
Znaš ti puno puno više :icon_wink:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Otpuštanjem ili dotezanjem matice (označene crvenom strelicom) približavaš ili udaljavaš tanjurasti od konosnug.
Normalno treba kombinirati na obje strane.
Matica se osigurava stezanjem osigurača (označenog zelenom strelicom)

 

fusher

Član
Tu od
28 Lip 2013
Poruka
85
mislel san na koju toleranciju, između konusa i tanjura. pital me prijatelj za tomo vinkovića, sklapa ga nanovo (pokupil ga vlak, on pun drva a vlak oko 80Km/h, bil je vlak brži) pa nigdje podatki, a da baš 5x ne otvara dok ne pogodi, obično svi difovi na vinkovićima koji su preslagani "sviraju"
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh