• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,624
Baš tak Pibač :(handshake):

Eto mene naš željkič razveselil novim projektom kojeg mi je na poklon dal.
On je inače bil strojar na toj makini i nakon bezuspješnih silnih lomova ručke, raznoraznih izgovora ....... jedan dan je pukel i kupil ženi onoga na struju da može dalje sama .....
Muhać pa jel ti znaš tko strga štilj (toporicu) na radnoj alatki:icon_weed:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Majstor, koji zna kak a da ga ne ufate u nedjelu.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Baš ste zapeli ta hrpa gusa je trebala završiti na otpadu i več je čekala Zentu .. . Zbog nečega je zaboravljena i bačena u podrum , tad je pukla ručka i klinac ju je zavaril toliko da bude u hrpi . Muhač samo se ti smiješi pazi da ne dobiš Usranoga za pituranje pa da vidiš kaj su jadi :icon_weed::icon_weed:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Puknuti generalka pred 800 rh getriba hidraulik brenze prije toga , ulje ne troši dobro pali dobro koči hidraulik drži . Limarija loša a Muhač voli raditi Usrane pa zakaj mu uskratiti zadovoljstvo ??:(rofl)::icon_rofl:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ma uvjek se mora nekaj otvoriti ...sigurno radi koji masni flek kad staneš pred birtijom
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Off topic:
Jel ima netko ispravan mali zupčanik od te mašine?
Muha, jel na tom u dobrom stanju da ga iskopiram?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Puknuti generalka pred 800 rh getriba hidraulik brenze prije toga , ulje ne troši dobro pali dobro koči hidraulik drži . Limarija loša a Muhač voli raditi Usrane pa zakaj mu uskratiti zadovoljstvo ??:(rofl)::icon_rofl:
800 vur, najtaman za ponoviti radnju :icon_wink:
A gle, ako baš moram bum ga omusal, ali doslovno omusal.
Kompresor je u kvaru, znači metla je riješenje.

Off topic:
Jel ima netko ispravan mali zupčanik od te mašine?
Muha, jel na tom u dobrom stanju da ga iskopiram?
Zakaj off, pa i taj stroj je na maturu.

Rekel je Puknuti da je to kak novo i da nema tragova rada na komoletnom stroju.
Znači, moreš dojti samo požuridok je još širom.




Nego, Željko je kupil svojoj godpođi perilicu suđa.
Ni vrag da je i tu moral uskakati u ispomoč :icon_scratch::icon_scratch:
 
E

el pibe

Guest
Dečki poglete ovoga pacijenta.Taj stvarno vapi da ga malo poravnam i pofarbam.Ak se možda i ne predomislim pa ga prodam.
 

Prilozi

  • 100.jpg
    100.jpg
    44.2 KB · Pregleda: 162
  • 101.jpg
    101.jpg
    55.8 KB · Pregleda: 161

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
I onda bude ko moja - pet godina garancije, garancija istekla pred godinu dana, prala za na prste na jednoj ruki prebrojiti. :icon_eyes:

Ja joj dam svoju.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ako se ne varam Zetormatik to je smrtni grijeh prodati !!
Johabice ali to mene ne vadi iz gabule ako ti daš :
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
@ Pibač. to je šteta prodati, to se više ne prizvodi.
Primi se posla :icon_thumright:


Ti Zetori su kuga traktori. Stalno treba nekaj limariti na njima.
Evo još jednog kaj je prošel spašavanje nakon prevrtanja.



 
E

el pibe

Guest
Počel mi je malo štucati "Terra Trol".Trebalo bi servisirati već me počelo srditi to propadanje:(punch):
Muha znam da je šteta prodati moral se bum primiti posla kak mi se vidi.To je ipak oldtimer.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,624
I onda bude ko moja - pet godina garancije, garancija istekla pred godinu dana, prala za na prste na jednoj ruki prebrojiti.

Zbog ne upotrebe sve se pokvari

Ja joj dam svoju.
__________________
Tetka Jo pa tvoja je starija od Željkove

Johabice ali to mene ne vadi iz gabule ako ti daš

Željac pa buš imal dve a pošto te poznamo i opet buš našel nekakov izgovor da ne dojdeš:icon_anal::icon_fU:
 
Posljednje uređivanje:
E

el pibe

Guest
Muha jesi uspel na kraju zvleči rezervar sa provjerenom tehnikom flašencug i šteher:(y):Kaj se jako čovjek prehitil?Ovo ravnanje rezervara me sjetilo na jedan moj projekt kad sam ja ravnal jedan spremnik.Koristil sam minivaš i njegov pritisak.Tlak dela čuda samo treba spremnik podšprajcati na kritičnim točkama inače bi ga moglo izobličiti još više.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pibach nemoj sumljati u Muhača kad je Zetor i "Ursus" on čuda radi :icon_fU:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Naravno da jesam, mislim da ima negde i slika kak je izgledal nakon malo nakitavanja (nema, pogledal sam).
Tlak je zakon ali se bojim da bi ga prejako izobličilo.
u početku sam mislil da bu ga trebalo napuniti plinom i kisikom ili benzinom i upaliti šibicu pa kak ispadne, ali previše su tražili za rabljene da bi se to napravilo pa se moral spašavati, kak i hauba i blatobrani ....

Prevrnul se ravno prema nazad, srečom nije jako stradal samo je makina ostala u turaži, a rezultati su ovo.

 
E

el pibe

Guest
Željac ne sumnjam ja znam da je to Muhač rješio:(y):.Bogme Muha imal si lepoga posla:(bow):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh