• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,708
Nije to mjerilo.
Vidjeh ga uživo iznutra i izvana. Nije promašaj kak ti misliš.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,697
Živjeli Hrvati vječno! Vide trun u oku brata svoga, a ne vide kladu u oku svome.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Svaki bedak ima svoje veselje....

Ja ga već duže vreme videl nisam ali bez obzira na to mogel bi dati garanciju za iduču sezonu (cca 6 mjeseci)
Za malenog i dvije
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
ovo je još jedan primjer i dokaz da se ne isplati ulagati u staru kramu[/QUOTE
To sigurno opet je to stara krama .
I novi dijelovi su banana nije to više kvaliteta.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Boga mi, istina.
Najbolje kupit novog, on je od starih djelova sastavljen ali nije krama jer noje je noje
To je onda bananko :(giggle):
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Ja bih cjenkaroše, kad bih mogao, posadio na stolicu da gledaju kako jedna funkcionalna blatnjava masna cjelina postaje masna hrpa metala, nakon toga postane nemasna hrpa metala koja je gladna komada papira. Komada papira bezvrijednih dok hrane onu gladnu hrpu, bezvrijednih u tuđim rukama. Neka gledaju kako svaka podloška prolazi kroz ruke i biva, ako ništa drugo, makar preokrenuta i pogedana s druge strane da nije slučajno ostala prljava i ne daj Bože masna od stare masti. Neka gledaju kako svaka ta podloška biva ponovo pritisnuta, ali ovaj put novom masti namazana, i nek gledaju dok ona hrpa postaje cjelina, i po ko zna koji put namazana i odmašćena jer neće farba na masno a naće opet kretanje po suhom. I šta da se radi, mora sjaj staroj hrpi da se udari jer lice picu prodaje, snašu dupe krasi a tortu orasi, mora da bljeska mora da sijeva, bilo na suncu bilo u mraku, mora al teško je, da je meda lizat dotuži a kamo li gledat kako čovjek kroz ruke podlošku po podlošku protura.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,697
Po tome da su dijelovi danas nekvalitetni ispada i da su novi traktori koji se prodaju po minimalno 200.000. kn smeće.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mislim da smo skroz utamanili Muhačevu maturu , treba nekaj tak napraviti a tek onda komentirati . Uloženo je puno vremena , novaca , živaca i ispalo više nego dobro . Zašto se prodaje sigurno ne radi kaj je loš nego radi nečeg drugog kao i puno stvari koje ljudi prodaju ispod njihove vrijednosti .
 
E

el pibe

Guest
Neki nemreju shvatiti i ne cijene nečiji uloženi trud.I sam se bavim restauracijom raznih predmeta,čak sam se i upustio u restauraciju traktora.Znam kako je to i onda ti se nađe netko pametuje pa to je staro,žali Bog truda i vremena za to kupim pet takvih.Budi sretan ak ti to netko odpelja iz dvorišća.Dobro ako nisi zainteresiran idi dalje,širok je svijet i ponuda.Ali ne može se tako banalno pričati i crniti nečiji rad.Obično takvi ne posjeduju kvalitete da bi proveli sate uz neki posao pa to vrijeme posvećuju pljuvanjem tuđeg majstorstva.Jer takvi projekti u koje su uloženi sati i sati rada iziskuju strpljenje i znanje.Nije to nekaj zbubano za jedno popodne i ajmo to malo izglancati,sklepati i "usrećiti"nekoga.Tu je bitna razlika između majstora koji stoji iza svog rada i svog imena ili prekupca koji stoji uvijek iza dva velika debela prijatelja i blizu nekog izlaza:icon_axe:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Ja sam jednom pokušao (ali samo pokušao) da se upustim u neku restauraciju (ali ni blizu ovakve detaljne kao što je riječ) i odmah sam nakon par prvih stavki odustao.
To je brutalan posao kojem ja nisam dorastao. Mašineriju držim na nekom elementarnom održavanju i to je to.
A u međuvremenu se divim onima koji se usude uraditi nešto kao što je MUHA i još par ljudi ovdje radilo i uradilo.
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
"Muha" sve pohvale za ogroman poso,danas sam tek vido ovu temu,imam zekonju i dobro dođu ove slike,imamo katalag ceo. Sve pohvale na trudu imas dobre zivce .

Sad pitanje kako bi se ovde ugradila servo pumpa,preko poklopca nemoze na zupčanik od kompresora,jedino kajis sistem al biće pretrpano zbog ugla kajiša?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Znam kako je to i onda ti se nađe netko pametuje pa to je staro,žali Bog truda i vremena za to kupim pet takvih.Budi sretan ak ti to netko odpelja iz dvorišća.

Baš tak Pibač :(handshake):

Eto mene naš željkič razveselil novim projektom kojeg mi je na poklon dal.
On je inače bil strojar na toj makini i nakon bezuspješnih silnih lomova ručke, raznoraznih izgovora ....... jedan dan je pukel i kupil ženi onoga na struju da može dalje sama .....


 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Buš videl kak bu lepi kad ga opituram.
Za sad sam uklonil one špage od balirke, čavle, hrđu ... još buš ti njega htel nazad. Malo ga popiksiram, farba gore i kak novi bu, poderan nije ( a gde bi se i razderal kad si ti strojar bil :eek::)
Srečom nije na sekundarnim sirovinama završil
 
E

el pibe

Guest
Željko svaka čast kak si uspel ftrgniti taj kurblen:icon_pray:Nekaj si ti grdo hitil nutra.Kaj si probal šutu od stare deke zmleti s tim "pajklenom":icon_thumright:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
A htel sem ti rusa pokloniti sad te nek bude sram kaj nisi htel . :x: Vlasnik kaj ga zadnji kupil mi obečal pečenje kad se sretnemo :drink: pibač kurbla pukla u transportu onda klinac zavaril da bude u hrpi , mislil sem da je već u sekundarnim .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Dugo se bum ja moral one ručke navrteti da bi ishranil nekaj da se ispeče.

Pibač, a da tek vidiš kak ju je zavaril, kaj zavaril, treba mikrometar da izmjeriš koliko je taj heftič držal.
Vrag stari, samo nebi li zbegel posel.

Edit, sad vidim da on nije varil, što ne znači da nebu :D:
 
E

el pibe

Guest
Čuj Muha takvi fini hefti se obično prakticiraju ak ti se ne da puno delati ili ak hočeš nekome narihtati pušku:D:Tak sam i ja jednom prigodom starome narihtal sajlu paljenja na korpi od Mute.Kad je pocuknil hitilo ga je dva metra na pleča.Od toga dana sajla i korpa visiju na zidu i palimo sa štrikom:icon_blackeye:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh