• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Prodaje se to je Muhinih ruku dijelo on ga je prodao kolko ja znam a prodaje se opet!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Onda moram i ja mojega prodati. Ali ne za tak male nofce.
Kad Muha složi motor...ima toliku kompresiju da ga ni anlaser nemre pokrenuti :D:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Prodaje se to je Muhinih ruku dijelo on ga je prodao kolko ja znam a prodaje se opet!!

Muhačevih ruku djelo !!! A ona narodna dobar i bedast su brača izgleda drži vodu (e moj Muhač) .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Ovaj kaj prodaje sigurno. Te novce nebu dobil, a uložil je bar 2/3 te cijene.
Ono kaj se tak napravi, se ima do smrti...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Gde zapelo, je to je ta igračka i na tržištu je.
Nakon te tri godinice nema nekih velikih oštečenja i drži se još super, sa tih 400 sati je naj taman razrađen za upregnuti.
Mislim da je cijena ok (u usporedbi sa sličnima) i da novi vlasnik bude zadovoljan, ja si bum drugoga nekad složil, ako bum.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Muha, u potragi sam za Zetorom 5545, pa da ga složimo kak spada.
Bu bolji neg' Željkov Ursus :D:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Ja više ne, svoju maturu sam odradil nekoliko puta i obranil prošlu zimu.
Sad ste na redu vi :drink:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Videl sam Zekana na Njuškalu odmah prvi dan,pa sam mislil da se sprema novi projekt... :)
Samo ga je trebalo malo ljepše poslikati... :)
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,354
Gde zapelo, je to je ta igračka i na tržištu je.
Nakon te tri godinice nema nekih velikih oštečenja i drži se još super, sa tih 400 sati je naj taman razrađen za upregnuti.
Mislim da je cijena ok (u usporedbi sa sličnima) i da novi vlasnik bude zadovoljan, ja si bum drugoga nekad složil, ako bum.

Znači ipak ode Muhač u mirovinicu,, ccc a tako mlad!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Ruke mi poćele sve bolje za posel smetati.
Bumo vidli, možda me opet kaj pukne, zima još nije ni pokucala na vrata....
 
E

el pibe

Guest
Pravi meštri nedeju u penziju dok god moreju gibati.A gospon Muha je opaki majstor.Posao ih tera dalje.Kad jednom kreneš tu nema stajanja.Samo gledaš kak bi još drugi put nekaj bolje napravil.To je taj takmičarski duh.Uvijek treba težiti savršenstvu, jedino se tako uspijeva.I uvijek je tu nekoliko projekata na kojima se paralelno radi da nije monotono.Kreativan nered:eek::
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Na mostu dobiješ, a na ćupriji izgubiš i svi sretni.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh