• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Joj, joj. Jedan dan me nema i ode tema ukrivo......
Moral bum neki novi zahvat izvesti da ju popravimo :(whew):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Nemoj mi zahvate spominjat,dosta sam se naslušo na prvoj pomoči maloprije :(:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Kak sam danas kvalitetno popušil 100 kuna, 50 jutros, a 50 maločas :=:)
Dosta je pušilice za danas, ključ u bravu.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Tako se to dela - dok neide, zatvaraj radnju i sve četiri u zrak - jer inače više štete nego koristi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Prvih 50 si ti bil asistent Željac, za drugih 50 su bili dva asistenta i probal sam opet bez sprave koju sam nabrzinu sklepal kad si ti bil ali nejde.

Jo, da sam znal nebi se ni dizal jutros ili odustal prijepodne.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
To je zato kad se nedaš na piče a poznaju te sve konobarice :icon_weed: Vidiš kad je nekaj na početku široko pažljvo to stavljaš u rupe a ti bi na brzaka pa onda puca na zadebljanju !!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Željko, samo mu naj pomagati. Vi'š da s tvojom pomoći ima samo troška :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nisem mu pomagal da jesam bila bi kam veča šteta no sad se dva puta uvjeril da je bil u pravu ali se ni je slušal :icon_scratch:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ko ga fučka, bum negde drugde prišparal hihihi.
Samo mi se čini da bum moral tribine ugraditi..... a još par dana pa bu ovaj prljavi dio pri kraju. Jedva čekam da se metle ufatim.
 

Metalko

Član
Tu od
28 Stu 2013
Poruka
236
To je zato kad se nedaš na piče a poznaju te sve konobarice :icon_weed: Vidiš kad je nekaj na početku široko pažljvo to stavljaš u rupe a ti bi na brzaka pa onda puca na zadebljanju !!!
a ko kad Željko danas dođe pred kafić s traktorom, makar parking bil prazan on bu stal iza čoveka tak da ima s kim kavu popit.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,624
Prvih 50 si ti bil asistent Željac, za drugih 50 su bili dva asistenta i probal sam opet bez sprave koju sam nabrzinu sklepal kad si ti bil ali nejde.

Jo, da sam znal nebi se ni dizal jutros ili odustal prijepodne.
Jel vam Motohod lijepo rekel Što vas dva popravljate poslije to više nitko ne sastavi :icon_anal::(clap):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
a ko kad Željko danas dođe pred kafić s traktorom, makar parking bil prazan on bu stal iza čoveka tak da ima s kim kavu popit.

:icon_lol::icon_lol::icon_pray::icon_pray:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ako nastavite ovako skriptovano ja temu zaključavam
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma kakvu maturu, kolko on u zadnje vrijeme radi - i šta sve radi, i kako radi - to bude sada doktorat.
Ja još čekam svojih pet minuta - dok prikaže doktorat, dala mu budem kaj od mene napravi zglancanu oldtajmericu.
Ak nebude preskupo.:icon_razz::(hi):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pazi da poslije nebi izgledala kao Limeni iz ""Čarobnjaka iz Oza "":icon_lol:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ako stignem možete pogledati na jednom od štandova u Gudovcu, a ako ne vidimo se na jesen....

Za Johabicu skupljam dijelove, nebumo ju obnavljali več radimo novu od nule.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh