• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ako se još uvjek organizira blatomet došel bum pa makar i Ursusa moral šarafiti :(hi):
 

North ARMY

Član
Tu od
12 Velj 2012
Poruka
31
Muha dodji to kod mog komsije na kurs o traktorima,rus 82 iz ekonomije ima preko 30godina,ulje se samo doliva kako u motor,tako i u hidraulik,filteri poizbacivani jos za vreme Tita i ide to godinama i obradjuje 25 jutara sve operacije.
Kad bih mom preskocio jednu sezonu promeniti ulje on bi zaribao,ali komsijin je fenomen.
On to preradjeno ulje kupi po komsiluku i zove Valvolin.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
@Na , pa kupi i ti rusa pa nemaš brige sa zamjenom kao i svi mi
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
@Na , pa kupi i ti rusa pa nemaš brige sa zamjenom kao i svi mi

I ako budeš moje sreče imačeš najmanju potrošnju goriva zadnji put točeno 08,mjesec 2013 godine i još ga ima u rezervaru :icon_thumright:
 

tvlivno

Član
Tu od
24 Lis 2013
Poruka
67
MUHA tek sam sad vidio ovu temu na forumu, i pročitao sam je od prve stranice i što reći. Svaka čast kapa do poda, uložiti toliko vremena, truda, znanja a i novaca u stare traktore je stvarno odlika rijetkih ljudi(čitaj ako ih još ima). Još jednom svaka čast.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ima li kakva nova matura ??
Ti bi trebal mjenjati nik u baba Vanga, kak si samo znal prije mene :icon_scratch:
Maturant je na uzletnoj stazi, a kad bu uzletel sam Bog zna
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,624
Ima samo treba pazit da ne preleti kroz cijev kojoj susjedi:eek::
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Mislim da ovu muku rijetki budu imali prilike pogledati.
A i vremenski rokovi me guraju :(sweat):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh