• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Koje je godiste taj traktor? Ja ne volim farbane traktore, pogotovo ne motore na njima, ali ovaj mi se bas svida..
Mojem starom 539 je motor dosta propao izvana, tj zahrdao je, ali relativno je suh za svoje godine i sate i da se odlucim da ga farbam, takav majstor kao Muha bi volio da mi to odradi..
Majstore, s cim da operem s masine prljavstinu, nje to masnoca, neko nesto zakoreno, i neka stara masnoca i zemlja itd, nikakav minivash ju ne skida, jedino ide sa spahlom, ali tu se i farba ostecuje?
Jel postoji kakvo sredstvo koje bi to razmocilo?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Hvala na dobrim komentarima.

@ Ivan KC, nemam pojma koje je godište, mogu pogledati u papire kod kolege.
Vjerujem da i u tvojoj okolici ima ljudi koji bi to odradili možda i bolje nego ja, a najsretniji i najzadovoljniji buš ako si to sam napraviš.

najvjerojatnije postoji neko sredstvo koje bi to otopilo, ali predpostavljam da bi i farba opet stradala, tak da kojekakvi šerafcigeri, špahtle, drot kefe .... u ruke i udari nežali.
nakon toga boja gore i to bu to.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Ponosan vlasnik, koji je to osmjeh oduva douva



I garages u kojoj bude ferko spaval



 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
odličan posel,nema kaj,samo šteta truda kad se ovaj štaglelj spizdi na njega... :)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ajme majko lupino je goli * ku rac** .. lako je slikati guzice za kalendar kad promatraču zamute vid ...



Ovo nije za kalendar nego za gospodarski list ...(ali za broj iz osamdeset druge )

vaš velečasni
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Puknuti jel to kopliment Muhaču ili nostalgija ? Traktor još bolje izgleda u živo :(clap)::(clap):
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
muha svaka cast i svidja mi se kaj si struju skinul dole a ne tu kod mene sve ofarbaju i kablove i sve onda to nikak ne izgleda PS daj mi reci di si kedere kupoval
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
odličan posel,nema kaj,samo šteta truda kad se ovaj štaglelj spizdi na njega... :)
Nebude, ako Bog da bumo ga probali ovo ljeto malo popraviti.
Taj štagelj za mene ima sentimetalnu vrednost

muha svaka cast i svidja mi se kaj si struju skinul dole a ne tu kod mene sve ofarbaju i kablove i sve onda to nikak ne izgleda PS daj mi reci di si kedere kupoval
Kedere za stakla ili brtve za vrata?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Nebude, ako Bog da bumo ga probali ovo ljeto malo popraviti.
Taj štagelj za mene ima sentimetalnu vrednost

Ma,samo se salim,on tak vjerojatno stoji od prije nego kaj sam se ja rodil,tak da bude jos dugo drzal... :)
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Možda je u štaglju pao prvi poljubac ili ... i svakako svaka čast, savršeno odrađeno.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Puknuti jel to kopliment Muhaču ili nostalgija ? Traktor još bolje izgleda u živo :(clap)::(clap):
Ma koja nostalgija , ja sam dva ispeljal iz dučana i skoro oba došlepal doma .
Ali bez obzira na to ugodnije je raditi s čistim i urednim strojem ma makar on bio IMT 539 .

vaš velečasni
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Muha,sad ti bi pasal jedan englezer da ga urediš :icon_e_wink::icon_eyes:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ma koja nostalgija , ja sam dva ispeljal iz dučana i skoro oba došlepal doma .
Ali bez obzira na to ugodnije je raditi s čistim i urednim strojem ma makar on bio IMT 539 .

vaš velečasni

Tocno,osjecas se ko da imas drugi traktor,a ne kad se vozis na hrpi hrđe pa te sram... :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh