• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
joj puknuti,a tko nije u najranijoj mladosti malo šnjofko OHO lijepilo,neprocjenjivo u tom vremenu,:icon_fU::icon_fU::icon_fU: Muha ,istina za ove bočne limove na haubi,kod nas deru cijenu mislim oko 230 kunića,a meni trebaju sva 3 ,ovi trenutni su samo za sekundarnu sirovinu
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
već vidim kak bi se lijepo svjetlila ona narančasta na tomo vinkoviću :(clap):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ma kakav TV probati ću malog Muhača odgovorit od TV-a on je veliki dečko i treba veliki traktor :drink:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
ovo je melem za oči, nego koliko te je izašla boja i špric kit za cijeli, i jesi li cijeli bacal u špric kit
Mislim da je bilo oko 2000 kuna materijala.
Boja dvokomponentna, špric kit, kit, razređivač, šmirgl ...
Limarija je cjela iznutra i izvana išla u špric kit, a trup traktora samo djelomično u temeljnu.

već vidim kak bi se lijepo svjetlila ona narančasta na tomo vinkoviću :(clap):
Šparaj :)

a 1000 i nešt kuna košta nova pofarbana ahuba skupa s naljpnicama i (mislim)znakom
Mislim da se baš i ne sječaš dobro cjene, malo mi to izgleda makar znam da si ti kupoval novu.
Kak Ajkula veli svaki dio /stranice i prednji donji dio) oko 300 kuna. Izgleda da je kod njega to malo i jeftinije nego u dučanu u kojeg sam ja zval.
Ma kakav TV probati ću malog Muhača odgovorit od TV-a on je veliki dečko i treba veliki traktor :drink:
Problem je postal u starom muhaču.
Stara šiba se neda frkati tak da teško da buš uspel u svom naumu :(giggle):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ako hočeš pravi maturski odrežem kabinu i došlepam više od 3 tone na 4 kotača pa evo maturski od godine i onda budeš najbrži na traktoru (naravno nekaj plačam dok ne pređe cijenu traktora ) i više ne budeš maturant nego MAGISTAR !!!!!!!:icon_rofl:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Ako hočeš pravi maturski odrežem kabinu i došlepam više od 3 tone na 4 kotača pa evo maturski od godine
Znam ja da si ti na to ciljal s onim postom da mali MUHA treba VELIKI traktor, ali nebu išlo :(giggle):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ne jedno je MAGISTERIJ a drugo traktor (a ne bicikl ) za Muhač de minore !! Pa tko bi poklonil takvu tehniku sa osama :icon_e_biggrin:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Evo još par slika.
Budem probal i ovaj Orbit razvleči do kraja tjedna, vjerujem da jedva čekaju neki.

Pripremljen za farbanje.







Matice i još neki djelovi stavljeni da izađe hrđa iz njih.

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Lampe obnovljene





Djelovi koji su se preko noči odhrđavali sltigli s cinčanja.
Nažalost nije bilo u mogučnosti da budu žuti.

 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Odlično Vam ide! :icon_thumright:

Dobra je boja.... nek malo prašine se nalovi i taman bude nijansa.
Kam to nosite na pocinčavanje? Može info na PP?

Dok ja tak nekaj farbam.... ispustim gume. Traktor je dignut, ispustim zrak, gume se potegnu milimetar-dva s felge, podvučem papir ispod i onda farbam.
Jasno da je pedantnije skinuti kotače no ovo moje je prek tri tone teško pa sam ga radije ostavil na kotačima - radi seljenja.
Na slici se vidi razmak za papir :icon_rofl: na zadnjem kotaču....
Ne treba oko felge lijepiti a i pofarba se rub kod gume..... nema šanse da počne hrđati na spoju felge i gume :(rofl): Dok se posuši skinem papir i napumpam.

Evo jedne moje -


post image online
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Zaboravih nadodati, od kad smo mi dva na VI :icon_scratch::icon_scratch:

PP otišo, a galvanizacija ove kutijice je koštala 15 kuna.
ja sam odhrđavil svojim kemikalijama tak da je otišlo spremno za galvanizaciju. Neznam jel ima razlike ako oni meču u svoju kiselinu, a možda su svejedno i metnuli
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Ja bez cifrijada nemrem pa sam i ovde cifral.
Možda da to nekome za novce delam nebi cifral, ali kad je za moju dušu onda moram barem malo



















 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Ak se smije znati s čim si othrđavil?Ajd i meni pošalji di to cinčate!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Točkići gore





Zapakiran i povezan da ga vjetar ne odnese.
Počele su kiše jesenje







 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Ak se smije znati s čim si othrđavil?Ajd i meni pošalji di to cinčate!
uroniti u čisti ocat na 24 sata (ja sam ostavil duže, u ovom slučaju predugo) ali duže od tjedan dana nesmije biti
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh