• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Nek Mrga s njom kurbla, ako ništ drugo još kobasi vise :(giggle):
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
zbilja sve školski :icon_pray: ali me zanima ko sve ovo čisti, spojničke, komora kvačila......? mali muha? :(happy):
zaboravio sam volan iznutra :icon_hang::eek:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
zbilja sve školski :icon_pray: ali me zanima ko sve ovo čisti, spojničke, komora kvačila......? mali muha? :(happy):
zaboravio sam volan iznutra :icon_hang::eek:
Sve je lud, ja sam perač djelova i strugač hrđe

Saad znam kome cu poslat ac kad bude za generalku =P
AC, nebu išlo.
OTomici bi se več mogli razgovarati :icon_wink:
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
vjerujem da ovak izgledaju sati prakse za automehaničare, još bum se i navčil nekaj :)

vidim da spominjete tomicu, imam doma jednog tv732 koji vapi za ovakvim majstorom, a na njemu se ima kaj slagati, jedino mašina radi ko curica (ipak je taljanska), getriba, volan, hidraulika, struja - šlus

kak su došli jači traktori na dvorište, stari ga je skroz zapostavil, stoji i propada, a meni ga žal :( upali se dva-tri put godišnje da pili drva ili ružđi kuruzu, i to pali ko beba sa špagom ko freza :)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
kak su došli jači traktori na dvorište, stari ga je skroz zapostavil, stoji i propada, a meni ga žal :( upali se dva-tri put godišnje da pili drva ili ružđi kuruzu, i to pali ko beba sa špagom ko freza :)
Ko ima tako tvrda jajca da upali dvoklipca na štrik?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Dekompresor :)

IB, bi ti toga 732 prodal?
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Ko ima tako tvrda jajca da upali dvoklipca na štrik?

stari ili ja, da ne ispadnem prepotentan, nije poanta u tvrdim jajcima nek fakat traktor upali, baš kao što je ZJ napisal, dekompresija... a i malo ga zanjišem, par put namotam štrik, pa polako okrećem za pol okreta remenice, i onda ga već pod rukom osjetim di je u dobrom položaju, malo jače cuknem i ttttrrrrtrrrtttttt :)

ZJ, nažalost, već je najmanje 10 ljudi bilo na dvorištu, sami došli pitat za njega, al stari ili veli tolku cijenu da ih odbije, ili veli da ga bu slagal za nas, da imamo za gorice, al eto, već 10 godina stoji :(

i sad bome više nisam siguran dal je 732 ili 731
 
Posljednje uređivanje:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Hahha nemojte se smijat ili mislit nešto loše o meni ali ja ga sam zapalim 730 mogu prvom prilikom i video napravit princip je skoro isti ko i manji i palim ga bez dekompresora,vjerovatno da vidite bite se iznenadili koliko je to jednostavno,a nemam tvrda jajca =P
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Kod paljenja na štrik se koristi znanje, a tvrda jajca služe za nekaj drugo.....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Bume treba za završno potezanje,kad ga razljuljaš,inače ili letiš preko haube ili nastradaju prsti.:(nod):
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
samo ga treba lijepo zaljuljati, nekad ti malo preleti štrik, treba malo strpljenja, al u pravilu ako je vanjska temperatura iznad 10 stupnjeva, pali iz prve, a kao što mtd kaže, treba malo tvrdih jajca, al i bolji štrik baš zbog tih prsti koji bi mogli završiti u remenici ili ja prek traktora :)
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Meni se desi na 14 ici da me skosne ali evo 730 upalim bez nekih većih problema a nisam neka mrga
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
vjerujem da ovak izgledaju sati prakse za automehaničare, još bum se i navčil nekaj :)

vidim da spominjete tomicu, imam doma jednog tv732 koji vapi za ovakvim majstorom, a na njemu se ima kaj slagati, jedino mašina radi ko curica (ipak je taljanska), getriba, volan, hidraulika, struja - šlus

kak su došli jači traktori na dvorište, stari ga je skroz zapostavil, stoji i propada, a meni ga žal :( upali se dva-tri put godišnje da pili drva ili ružđi kuruzu, i to pali ko beba sa špagom ko freza :)
Vrlo rado bi prihvatil izazov restauracije tog Tomića :icon_keel::icon_keel::icon_keel:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Raskopan je i hidraulik.
unutra je nađeno ovo









Dobil je novu set za pumpicu



Pranje



I malo manžetica plus pojačanje promjera klipa.
Karika je izbačena jer se nije uklopila u plan i raspored. Žal mi je kaj nisam stavil teflonsku traku za vodilju, ali .....

 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jel ti ventili su za IMT ili indijski program nekad ih ni je bilo posebno .?(Indijski su širi )
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh