• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
poklopčić oduška hidraulike nisi nacifral, a trebal si, inače je drugo ok :(giggle):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Nazad u garages na sastavljanje



instalacija je išla nova od nule jer stara nije više bila za upotrebu



Korišteni su stari prekidači koji su bili ispravni ili su se dali popraviti.





Pofarbana je i kardanska, da me nebu opet Puknuti kritiziral

 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Evo još par slika.
Budem probal i ovaj Orbit razvleči do kraja tjedna, vjerujem da jedva čekaju neki.
]
Pa ima slika gdje je gotov...:icon_butt::(giggle):
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
MUHA-koliko košta ovako zadovoljstvo,znači samo dijelovi,boja itd.bez ruku,,planiram otprilike isto raditi na svom
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Za šta je ona ručka s desne strane ispod onih za hidrauliku dizat?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Pa ima slika gdje je gotov...:icon_butt::(giggle):
Ima i ti si ju najvjerojatnije videl :icon_wink:
A biče uskoro i ovdje

MUHA-koliko košta ovako zadovoljstvo,znači samo dijelovi,boja itd.bez ruku,,planiram otprilike isto raditi na svom
Napisal sam ti u postu prije.
Boja i materijal za lakiranje (riječ je o dvokomponentnom materijalu) je koštalo oko 2 000 kuna.

Za šta je ona ručka s desne strane ispod onih za hidrauliku dizat?
Špera
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Majstore, svaka cast za uredenje.. Mislim da sam i ja predlagal da se obnovi jedan 539 poslije onog Zetora i evo ga..
Iz ovoga pothvata mi vlasnici popularne 539-tke mozemo puno nauciti i sami rjesavati kvarove na njima, barem sam ja puno naucio iz ovih slika..
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Zaboravih nadodati, od kad smo mi dva na VI :icon_scratch::icon_scratch:

PP otišo, a galvanizacija ove kutijice je koštala 15 kuna.
ja sam odhrđavil svojim kemikalijama tak da je otišlo spremno za galvanizaciju. Neznam jel ima razlike ako oni meču u svoju kiselinu, a možda su svejedno i metnuli

Majstora treba poštivati. Isto ko doktora.... zato Vi. :icon_pray:

Hrđu rješavam s limunskom kiselinom, ima je u svakoj trgovini. Bijeli kristali, izgleda ko šećer.
 

milankrezner

Član
Tu od
26 Tra 2014
Poruka
155
Kako nanosiy tu limunsku kiselinu i jel stvarno dobro skida hrdu de mi opisi kako radis s njom, ja inace koristim ivasol za pranje motora i skidanje hrde
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Koliko ja znam kemiju:icon_oak:, prije ovih navedenih tretmana bilo bi dobro skinuti svu masnoću. Pa tek onda u kupku.
A majstoru svaka čast:icon_pray: Još bude otvoril salon za traktore....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Svima je jasno da je to traktor i da se to ne isplati na njemu tak raditi ali ......
Napisal sam, meni je to odmor.
Za novce to nebi nikome delal jer se takvi radovi danas teško naplačuju, a siguran sam da svaki od forumaša (ako ima volje u njemu) si može uz malo zalaganja obnoviti straru hrđu da izgleda bolje i ljepše.


Meni je drago da se nekima od vas sviđa kak več sad izgleda.
Kad si ga je kolega doma vozil pitali su ga gde god se zaustavil kolko košta. Svi su mislili da je novi, a to je meni največa plača.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
S



Kad si ga je kolega doma vozil pitali su ga gde god se zaustavil kolko košta. Svi su mislili da je novi, a to je meni največa plača.

Njih je ustvari zanimalo od kud mu lova ..ali se nisu usudili direkt pitati :drink: .
ljep je , nema kaj...
ali to je i dalje traktor sa sto mana i problema ..

vaš velečasni
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Upravu si da ima mana,al sada kad ga je muha zriktal sigurno mu te mane nebudu dugo dosle do izrazaja.

Muha svaka cast na poslu jako ljepo odradeni,posebno trup jer si ga ljepo zalijal i sada sigurno dugo nebu hrdal.

Jos jednom pohvale na trudu i odradenom poslu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
I to je to, još rezervar, kabina, hauba, stakla, krov ....









Dihtunzi na vrata su išli novi.
Gume za stakla su bezobrazno skupe pa su se stare oprale i luftovi pokrpali diht masom da to na nekaj liči

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Evo još jedna da Puknutog sjetim na kardansku :(nerd)::(nerd):



Jedna od bikiča s kojim sam se namučil da ga spasim koliko toliko.
Možda su gume trebale biti crne, ali ... barem je motor crn (kakav i bu začas :(giggle)::(giggle):)



I još jedna skoro završenog.

 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh