• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa tko još tebi plača ??:icon_weed::icon_weed:
Svi pristojni koji ne žele iskorištavti tuđu ljubaznost i spremnost da pomognu.
Sad, je li to monetarno ili naturalno, stvar je odluke i procjene primjerenosti u određenoj situaciji.
Ali očekivati od nekoga da svoje slobodno vrijeme i trud besplatno ustupi iz bilo kakvih pobuda nepristojno je i omalovažavajuće.

Eto, tako ja razmišljam, a tako se i u životu ponašam.

Inače, mene fasciniraju muhačeve ruke. Majstor mehaničar, a da mu vidite ruke.....ko u dame. Zavidim mu, i ja bih takve.:biggrin:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Jo, Jo, nekak nisko ti gledaš.
Čovjeku se gleda u oči, a ne dolje...u ruke :D:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma bile su mu na klupi, a još su se bolje isticale jer je uz njih bila kokakola.

A di ćeš prije muško pogledati nego naniže - da proicjeniš ak bi te mogao obraniti ak te na primjer međed oče, ili vuk hamiti.:icon_lol:
 
E

el pibe

Guest
Pravi mehaničari su kak kirurgi delaju v rukavicama.Ovi kaj im delaju pripremu(šegrti)i pomoćni radnici ti su zamusani kak da su ih z kartera zvlekel van:eek:.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joh,, ono o plačanju Muhaču je bilo figurativno !

Ma znam željkič. Znam, znam ja i kaj si ti njemu sve, ali morala sam malo....zapravo je glavni cilj bio povedati na forumu kak muhaničar radi mehaničarski posel a ima ruke kak frajlica. :biggrin:

:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,314
Bobe :(y):

Gledam, pala cijena. Prilika je sve povoljnija.
 

Mrky95

Član
Tu od
13 Pro 2015
Poruka
125
@Muha vidim na njuškalu da prodaješ zekana da sam na tvojem mestu nebi ga prodavo to je stroj.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Koliko sam ja upoznat sa situacijom, Muhin Zeko je već prodan, ovo mu je već druga udaja od mature.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Koliko sam ja upoznat sa situacijom, Muhin Zeko je već prodan, ovo mu je već druga udaja od mature.

Usrećili se ljudi sad hoće povratiti novce dok još mogu.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Hoće što više zaraditi na tuđoj muci.:icon_wink:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Usrećili se ljudi sad hoće povratiti novce dok još mogu.

Molim te, ne provociraj.
Nisi ni svjestan kaj komentiraš. Tko toga kupi, kupil bude traktor u rang novoga.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kolko ja znam covijek ne prodaje traktor jer ne valja nego mu trebaju novci za nesto drugo svi znamo sta je radeno na traktoru i da je napravljeno vrhunski i ta cijena koja je sad je premala za ono sta taj traktor vrijedi ja da imam te pare ja bi odmah otiso po njega!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Baš ste smješni.
Stroj ako stoji ne vrijedi ni kune,a nekom ako netreba proda i bok.
Svatko ima svoje razloge i rasprava o tome je glupa i nepotrebna!

-ZGP-
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Znam ja koji je na oglasu i stvarno je povoljan nasprema drugima a svi dobro znamo sta je napravljeno na traktoru a i nema nikakve veze povrat novca ako ga covijek prodaje radi drugih razloga a ne da vrati svoje novce ili da ne valja jer sigurno ga radi tog ne prodaje kak niko od nas ga nebi prodavo da ga kupi ja da prodam imt-a nemam dovoljno da dodam i kupim ga!!
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Molim te, ne provociraj.
Nisi ni svjestan kaj komentiraš. Tko toga kupi, kupil bude traktor u rang novoga.

Je zato je i promjenio 5 vlasnika kupio čovjek razočarao se u njega i to je to.
Ako ti je tako dobar kupi pa budeš imao stroj vječni.:icon_thumright:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh