• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
ja vidio jednega danas 4712 u mom kraju sa kabinom......:icon_scratch:
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
ja vidio jednega danas 4712 u mom kraju sa kabinom......:icon_scratch:

Vjerojatno nije Češka, znam da su u Radgoni pravili kabine za nijh, a to što pojedini 4718 nisu imali kabine pripisujem mogućnosti da se jako mešetarilo kod trgovaca i tko je imao kakvu štelu mogao je čuda dobiti nauštrb nekog drugog:icon_rolleyes:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
4718, 5718 i 6718 su bili modeli s tvorničkim kabinama. Bez kabine nemru biti. Jedino ak je netko skidal kabinu na pojedinom rabljenom traktoru.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Zimus i proljetos. Zašto pitaš?
Nemoj gledati datum slika :icon_wink:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Pa pogledao sam :icon_fU: pa mi malo čudno sa si to sakrivao od nas skoro 7 godina
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Misliš od sastavljanja ili od struje (znam da to obožavaš)?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Od struje slabo slika ima, večina instalacije je ostala stara jer je bila dobra. Tu i tam koja žica zamjenjena u prednjem djelu i zadnja komplet nova instalacija.
To je i onak klasika tak da ....
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Otpalo mi bu i ovo malo kose dok nas držiš u neizvjesnosti o daljnjim radovima......
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Evo obečavam sutra koju slikicu.
Sad nisam u mogučnosti
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Čekaj, na kraju ćeš vratiti originalnu masku.....ako je tako, onda naklon do poda:drink::(party)::icon_super:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Misliš ovu napred, kaj se otisci zlani vide na jednoj od slika?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh