• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Muhin maturski rad , Oprez mnogo slika

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Puknuti prevrnuti traktor je radil a pumpa nije mogla do ulja i normalno da se leteči znoje :(giggle):
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Evo Muha, ovo si trebal za izvlačenje onog rezervara i ravnanje pleha, to je ručni izvlakač preteča hidraulićnoga. Ustvari to je bil u originalu renaultov izvlakač za neke lagere ali je tast skužil da se dade sa tim i pleh izvlaćiti pa je dobilo prenamjenu!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
@ kavasaki, slabo bi se ja takvim alatom zapomogel u ovom slučaju. Imam ga doma.

Kajs e tiče one radilice.
Dobila je novi glanc, a motor ostatak potrebnih dijelova.



 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,143
Moj 3511 ima na radilici sirove ležajeve, moram drugu tražiti kad budem generalku radio..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Sirovi na Zetoru :icon_scratch:
Inače se daju nabaviti ležajevi čak za 6, a naleti se i na 7 specijalu pa se za silu može do onda spašavati.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Sirovih je bilo za Superaše do 60 i neke i za K modele nakon 2011 su počele specijale .
 

Mrky95

Član
Tu od
13 Pro 2015
Poruka
125
Pozdrav zanima me kakve su kvalitete sklopova za zetora od AGS-a.Negdje sam pročito da su ti dijelovi tvorničko ugrađivani.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,143
Sirovi na Zetoru :icon_scratch:
Inače se daju nabaviti ležajevi čak za 6, a naleti se i na 7 specijalu pa se za silu može do onda spašavati.
Kod mene je 4-ta specijala..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Malo obnovljena vanjština jednog Zeksa od kolege.

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Kaj nema više slika? Samo hauba se radila?

Ima još pokoja, bum sutra stavil.
Prednji kraj, hauba, stranice i prednji blatobrani. Samo da se osvježi za tehnički jer su počeli prigovarati da je izbledel.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh