• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

n

  • Temu pokrenuo Natalicul-a 2000
  • Datum prvog posta
N

Natalicul-a 2000

Guest
Bok svima!!!


Moje ime je Aila(ajla) Nathalie(natli) Licul,ali vi me mozete zvati i Nata.Živim u Rapcu.To je u Istri, blizu Labina.Imam 23 godine.Sviram piano.
 
B

BAGERISTA

Guest
Bok svima!!!


Moje ime je Aila(ajla) Nathalie(natli) Licul,ali vi me mozete zvati i Nata.Živim u Rapcu.To je u Istri, blizu Labina.Imam 23 godine.Sviram piano.

Pozdrav i dobrodošla,,,,,,,,,,,,,,,,,,,istrijani su navalili.,................:mrgreen::mrgreen::partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav draga naša Istrijanka i dobro nam došla!

., e baš dobro, sviraš pijano!., aćemo orat uz njegove zvuke., mislim PIJANA?!.-
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
., lip TI pozdrav draga naša Istrijanka i dobro nam došla!

., e baš dobro, sviraš pijano!., aćemo orat uz njegove zvuke., mislim PIJANA?!.-

he a mislio si reći dobro došla imam i ja labinca od 23 godine i na njemu sviram po njivama :mrgreen:

šala mala

dobro došla:supz:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Pozdrav i dobro došla draga Istrijanka. :heart: :gitarist:
Naši prsti su malo grublji, jer kak veli @seljačić, mi sviramo neke druge instrumente. :axe: :drinkers:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Sretan 8 mart i dobrodošla u ovo naše šaroliko društvo.
 
Na vrh