• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Najlakši posao

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
V

vedo

Guest
Koji vam je najlakši posao sa traktorom(osim obične vožnje,naravno :lol: :lol: )
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Voznja prikolice sa jecmom ili psenicom ili kuruzom.
btw svaki posao sa rusom je tezak,tu nema lakih poslova :mrgreen:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
nema tu teško, uhvatiš i radiš. Ak su ispravni strojevi, što uvjek pazim na to, mozak na pašu i radi.
Lakše neg u firmi, kad si pod pritiskom, odgovoraš za određene stvari, imaš rok, pa još ak su oko tebe nesposobni..

Osobno, odmorim se i kad sam čak i u šumi. Nije mi problem ni drva bacat, mozak na pašu i deri pero.. A kako uvjek idemo nas trojica (brat, otac i ja), zajebancija na nivou ;)
 
H

hodosencan

Guest
ako imaš ispravan stroj i traktor, te ako znaš njime baratat nema teškok posla (barem za mene)
 
V

vedo

Guest
Pa dobro,imam IMT 560 i traktor je ispravan,a najlakši posao sa njim meni je prevrtanje i sakupljanje sijena i naravno sjedenje na njemu :lol: :lol:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
petar kaže:
Osobno, odmorim se i kad sam čak i u šumi. Nije mi problem ni drva bacat, mozak na pašu i deri pero.. A kako uvjek idemo nas trojica (brat, otac i ja), zajebancija na nivou ;)
Jes vala , tu možeš upotrijebiti sav intelektualmi potencijal .
@vedo , reci sine ...zašto te zanima koji je najlakši posao , da nije tebi dosadno dok paseš ovce ?
 
V

vedo

Guest
puknuti kaže:
petar kaže:
Osobno, odmorim se i kad sam čak i u šumi. Nije mi problem ni drva bacat, mozak na pašu i deri pero.. A kako uvjek idemo nas trojica (brat, otac i ja), zajebancija na nivou ;)
Jes vala , tu možeš upotrijebiti sav intelektualmi potencijal .
@vedo , reci sine ...zašto te zanima koji je najlakši posao , da nije tebi dosadno dok paseš ovce ?

Nažalost nemam ovce,a to me zanima čisto onako,radi reda,da vidim koji je najlakši posao svima vama
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
[youtube:irdztegf]NawxQY_h280[/youtube:irdztegf]


najlaksi posao,sjedis,slusas radio i vozis se lagano,5-10km/h ,imas "pomocnika"koji tovari sjeme i milina...
ak je zima upalis grijanje i po zelji pivo il nes..:) :)

gps drzi pravac..:)
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
puknuti kaže:
Najlakše je proglasiti da se pregrijao pa sjesti pred dućan na hladni pan
Tko se pregrijao, vozač? :mrgreen: :mrgreen:
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
vedo jesili ti to preskocio motiku,
Ako poljopriverdu krenes raditi po redu od motike kad dodjes do trktora nema teskog posla , sve najteze odradi stroj a ti samo upravljas !
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
M.M. kaže:
puknuti kaže:
Najlakše je proglasiti da se pregrijao pa sjesti pred dućan na hladni pan
Tko se pregrijao, vozač? :mrgreen: :mrgreen:
:lol:

Nego,codexnox odlican video jos stvar u pozadini hh.
Jos bi lakse bilo da si to zalijo sa hladnim panom u voznji
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
eto meni je najlakša kultivacija sam deri ravno.ko da se voziš po cesti.
svaki posao može bit i težak i lagan sam kak se postaviš prema njemu.
istina kad dođeš od motike do stroja nema teškog posla.
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Onda bi mogla parola: "zivot poljoprivrednika-lak i lagodan zivot" :mrgreen:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh