• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Najlakši posao

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
V

vedo

Guest
Koji vam je najlakši posao sa traktorom(osim obične vožnje,naravno :lol: :lol: )
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Voznja prikolice sa jecmom ili psenicom ili kuruzom.
btw svaki posao sa rusom je tezak,tu nema lakih poslova :mrgreen:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
nema tu teško, uhvatiš i radiš. Ak su ispravni strojevi, što uvjek pazim na to, mozak na pašu i radi.
Lakše neg u firmi, kad si pod pritiskom, odgovoraš za određene stvari, imaš rok, pa još ak su oko tebe nesposobni..

Osobno, odmorim se i kad sam čak i u šumi. Nije mi problem ni drva bacat, mozak na pašu i deri pero.. A kako uvjek idemo nas trojica (brat, otac i ja), zajebancija na nivou ;)
 
H

hodosencan

Guest
ako imaš ispravan stroj i traktor, te ako znaš njime baratat nema teškok posla (barem za mene)
 
V

vedo

Guest
Pa dobro,imam IMT 560 i traktor je ispravan,a najlakši posao sa njim meni je prevrtanje i sakupljanje sijena i naravno sjedenje na njemu :lol: :lol:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
petar kaže:
Osobno, odmorim se i kad sam čak i u šumi. Nije mi problem ni drva bacat, mozak na pašu i deri pero.. A kako uvjek idemo nas trojica (brat, otac i ja), zajebancija na nivou ;)
Jes vala , tu možeš upotrijebiti sav intelektualmi potencijal .
@vedo , reci sine ...zašto te zanima koji je najlakši posao , da nije tebi dosadno dok paseš ovce ?
 
V

vedo

Guest
puknuti kaže:
petar kaže:
Osobno, odmorim se i kad sam čak i u šumi. Nije mi problem ni drva bacat, mozak na pašu i deri pero.. A kako uvjek idemo nas trojica (brat, otac i ja), zajebancija na nivou ;)
Jes vala , tu možeš upotrijebiti sav intelektualmi potencijal .
@vedo , reci sine ...zašto te zanima koji je najlakši posao , da nije tebi dosadno dok paseš ovce ?

Nažalost nemam ovce,a to me zanima čisto onako,radi reda,da vidim koji je najlakši posao svima vama
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Najlakše je proglasiti da se pregrijao pa sjesti pred dućan na hladni pan
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
[youtube:irdztegf]NawxQY_h280[/youtube:irdztegf]


najlaksi posao,sjedis,slusas radio i vozis se lagano,5-10km/h ,imas "pomocnika"koji tovari sjeme i milina...
ak je zima upalis grijanje i po zelji pivo il nes..:) :)

gps drzi pravac..:)
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
puknuti kaže:
Najlakše je proglasiti da se pregrijao pa sjesti pred dućan na hladni pan
Tko se pregrijao, vozač? :mrgreen: :mrgreen:
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
vedo jesili ti to preskocio motiku,
Ako poljopriverdu krenes raditi po redu od motike kad dodjes do trktora nema teskog posla , sve najteze odradi stroj a ti samo upravljas !
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
M.M. kaže:
puknuti kaže:
Najlakše je proglasiti da se pregrijao pa sjesti pred dućan na hladni pan
Tko se pregrijao, vozač? :mrgreen: :mrgreen:
:lol:

Nego,codexnox odlican video jos stvar u pozadini hh.
Jos bi lakse bilo da si to zalijo sa hladnim panom u voznji
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
eto meni je najlakša kultivacija sam deri ravno.ko da se voziš po cesti.
svaki posao može bit i težak i lagan sam kak se postaviš prema njemu.
istina kad dođeš od motike do stroja nema teškog posla.
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Onda bi mogla parola: "zivot poljoprivrednika-lak i lagodan zivot" :mrgreen:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh