• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Naše kućne radionice

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Pozdrav svima, kao što vas većina i zna već sam neko vrijeme tu na forumu pa evo odlučio sam otvoriti jednu temu koja mi nekako tu nedostaje.
Vjerujem da svi imate neku radionicu, prostoriju u kojoj držite alat "pod ključom" i slično, pa ajde da vidimo malo prijedloge kako iste i napraviti ako netko nema, da svrha ove teme bude pohvaliti se svojim radom, ili pokazati kako to otprilike izgleda bez ikakvog srama okačite slike :)

Što više slika je poželjno, i nadam se da ćete se u što većem broju uključiti u ovu "raspravu".
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
Baš da u šupi držim alat pod ključem... hmm, mogu drva ili slično. Garaža ili radionica to već da.
Mislim da nema slične teme, moj prijedlog za:
#Naše radione
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Sad sam bas naišao na navedenu temu bio ali je njena svrha drugacija odnosno pisano je samo o tom jednom projektu i sve u vezi njega tako da..
Ali ako admin želi neka obrise temu slobodno
Samo sam mislio kako ima objekti šupe za smještaj strojeva tako da bude i za alat jer smatram da je zanimljiva tema.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Mislim da bi naslov mogel odgovarati navedenom. Predlaže li tko kaj bolje?
Inače su poruke o radionicama pisane po raznim temama.
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Može i tako, a sad je na članovima na slikaju kako i gdje drze svoj alat :)
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,171
Visak na njuskalo...ili ovdje na forum jer tu ima kvalitetnih stvari koje bi nekima dobro dosle...
 

zanzo

Novi član
Tu od
7 Tra 2020
Poruka
2
Taj stari tokarski stroj je prava fantazija. Može se na njemu svašta raditi,...
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,171
Da siguran sam da su nekim "metalcima" zazubice malo narasle kad su ga vidjele....
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Viška nikad nema, sve ide tu.
A stroj je trenutno na prodaju ak koga zanima, cijena je 5 soma sa alatom.
Ak ne prodam ksebi u radionu idem snjim.
Radiona. 2020-04-07 08.38.39 1.jpg 2020-04-07 08.38.49 1.jpg 2020-04-07 08.38.48 1.jpg 2020-04-07 08.38.43 1.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh