• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Natjecanje orača

B

Bobo

Guest
A majke mu stare, ja mislio ici na drzavno malo promatrati, i nista od toga... 3. imam neke goste i mislim da se necu moci nikako prikrpiti pozeskim natjecateljima...

Inace, ove godine u mojem slucaju poboljsanje od nekihi 30% lane od 12 natjecatelja 6, mjesto, ove godine od 15 natjecatelja 5. ;)


Jedva cekam svjetsko u Biogradu nagodinu ima da rezarviram neku sobu u hotelu jos ove zime, da ne bi bilo da nema mjesta ;)

Tako sto se ne propusta.
 
B

BAGERISTA

Guest
Volija bi jednom vidit,,,,,a i sudjelovat,,,,pa da vidim i od drugih,,kako oni štimaju,,svoje vgrgnje,,ja imam svoj modus,,,,a opet nije loše vidit i naučit nešto više..:p,,,čovik se uči dok je živ..:partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma ima dogodine da okupiramo Vranu,pojest čemo sve i popiti kod Stiva kad bude takmičenje
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Mislili mi ići, ali za inat rodbina prolazila kroz Karlovac pa stali na ručak. Za poluditi
97.gif


Budemo išli vidjeti večeras proglašenje na Dane piva u 20h ali nije to to :madmana:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
a možda se i poznamo:roll:, nikad neznaš. Vjerojatno je bilo još ljudi sa foruma među gledateljima.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ne znam kako je ko prošao, jer sam otišao doma nakon razora, bilo mi prevruće da se pržim :) A predzadnja slika ti je on, sakrio se iza traktora kad došao, dečko je sramežljiv :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajde tko je bio do kraja tko če braniti naše seljake na svjetskom na Vrani,tko je pokupio lovorike?:partyman::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
spudić je prvi,kategorija plug ravnjak ako sam dobro čuo.....:scratch
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Ima neko koji video,;),,da se vidi kako to pravi orači otvaraju brazdu,,,,i sve ostalo ča gre uz to..:shock:
 

Najnoviji postovi

Na vrh