• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Natjecanje orača

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav i za naše Bjelovačane,KRAPECA I PISKAČA svaka čast dečki vidi se na slikama da je zemlja bila suha i tvrda ali neka ekipno odličan rezultat i svako dobro vama i vašim obiteljima,pozdrav i za sve druge sudionike,normalno i za pobjednike:partyman::drinkers:
 
A

AGRIPLUS65

Guest
dsc00973.jpg

najveseliji orac,njegova brazda mi se najvise svidjela bila najramnija i dosta cista
dsc00979.jpg

dsc00980.jpg

dsc00981.jpg

dsc00982.jpg
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
kako je na kraju završio taj najveseliji orač? Nisam vjeroval kako je ravnu brazdu potegnul sa onakvim traktorom.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
ja sam faca ,o je.emti seljake i pluge i njihovo oranje,gle imam qvaid
dsc00993.jpg

???? a sta vi tu opce radite ??????? sta je trebam tu radit?????????
dsc00984.jpg
 
A

AGRIPLUS65

Guest
kako je na kraju završio taj najveseliji orač? Nisam vjeroval kako je ravnu brazdu potegnul sa onakvim traktorom.
mislim da je na 15 mjestu jer nisu rekli zupaniju
 
A

AGRIPLUS65

Guest
dsc00983.jpg

dsc00986.jpg

dsc00990.jpg

dsc00991.jpg

dsc00994.jpg

pobjednik
dsc00995.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
A

AGRIPLUS65

Guest
izlagaći
dsc00996.jpg

dsc00974.jpg

dsc00975.jpg

slovenski prvak u oranju otac ,a sin je bo u landiniju sa ravnjakum
dsc00977.jpg

čudo tehnike na prvi pogled kako uopce taj traktor moze nosit plug
dsc00978.jpg
 
A

AGRIPLUS65

Guest
Birtijas iz Duge Rese 3 deci soka i gemista 26 kn solidne cjene,a onda blago iznenađenje 1litra najobicnije jane 20 kn ma nek mu bude nebum isal do prve trgovine, no tu iznenađenjima nije kraj sjedil klupu do sanka s pogledom iza sanka konobar preljeva iz vise boca jane u jednu i daje drugomu da mi donese narucenu vodu ,a na pitanje zasto je otvorena ovaj mi odgovara da je slucejno uzeo krivu ,
zato konzumanti ispot satora zapitajte se sta ste pili
dsc00997.jpg
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Ali ga izvukoše ravno.....svaka im čast.Za to sigurno treba puno iskustva,dobro oko......i volan bez lufta:weedman: :p
 
A

AGRIPLUS65

Guest
Ali ga izvukoše ravno.....svaka im čast.Za to sigurno treba puno iskustva,dobro oko......i volan bez lufta:weedman: :p
lik sa 542 je stvarno isvukal nevjerovatan pravac a vijug je bilo dosta dok nisi u liniji nevidis kak moze bit lose,a slovenci i spudic pobjednik sa ravnjakom su na liniji od nekih 50 metri kolko je brazda izlazili po 3 puta i odmjeravali pravce
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Birtijas iz Duge Rese 3 deci soka i gemista 26 kn solidne cjene,a onda blago iznenađenje 1litra najobicnije jane 20 kn ma nek mu bude nebum isal do prve trgovine, no tu iznenađenjima nije kraj sjedil klupu do sanka s pogledom iza sanka konobar preljeva iz vise boca jane u jednu i daje drugomu da mi donese narucenu vodu ,a na pitanje zasto je otvorena ovaj mi odgovara da je slucejno uzeo krivu ,
zato konzumanti ispot satora zapitajte se sta ste pili
dsc00997.jpg

vidio čovjek priliku da masno zaradi i u tome je očito i uspjeo, jer imat pivu po 13 kn je i više nego bezobrazno. Na danima piva je po 11 kn bila. To ti je tak kad ga nitko ne kontrolira.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
vidio čovjek priliku da masno zaradi i u tome je očito i uspjeo, jer imat pivu po 13 kn je i više nego bezobrazno. Na danima piva je po 11 kn bila. To ti je tak kad ga nitko ne kontrolira.

Da su organizatori bili pametni mogli su se dogovoriti sa Karlovačkom pivovarom da dijele "festivalsko pivo", što je par bačvi za njih, a i sigurno ga je ostalo viška. Sigurno bi dobili još bolje pohvale :drinkers:
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,,,meni bi bilo lipo da sam i sudjelova,,,pa makar i zadnji bio..............:supz::supz:
Lipa makinica................
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
vidim ja da nije bilo loše na takmičenju,samo čujem danas od nekih koji su bili promatrači iz Đurđevca da je takmičenje bilo večim djelom namješteno da su dečki snimali veči dio oranja i da bi trebalo to negdje javno prikazati,ako vrijeme pokaže da je bilo namješteno sramota za kompletnu hrvatsku oračku organizaciju,mada kad smo mi u pitanju ništa novo nažalost:axe:
 
A

AGRIPLUS65

Guest
vidim ja da nije bilo loše na takmičenju,samo čujem danas od nekih koji su bili promatrači iz Đurđevca da je takmičenje bilo večim djelom namješteno da su dečki snimali veči dio oranja i da bi trebalo to negdje javno prikazati,ako vrijeme pokaže da je bilo namješteno sramota za kompletnu hrvatsku oračku organizaciju,mada kad smo mi u pitanju ništa novo nažalost:axe:
pogledaj 65 post na 7 strani napisani tekst se odnosi na sudce.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Da vidio sam ,nešto tako slično sam osobno vidio kod nas u BBŽ županiji,strava kad neki koji se razumije u ta natjecateljska pravila, objašnjava tim sucima 10 minuta prije takmičenja šta se mjeri i ocjenjuje:madmana:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
na ovom natecanju svaki drugi traktor je zetor
a za ovo što pričate da je namješteno i ako je to me uopće ne čudi jer je to kod nas normalno u našoj državi ko je pošten toga zovu budalom
 
A

AGRIPLUS65

Guest
najgledaniji orac na natjecanju

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Ljmt2mvZeec&feature=youtu.be[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh