• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Natjecanje u spremanju sjenaže u plastične bale -KRIŽEVCI

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
mislim da ču biti prisutan pošto nejdem s balirkom ni omotačem jer suci nisu bili fer kad sam ja išao na natjecanje pa ipak idem gledat kako če biti ovaj put
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
I ja ču biti prisutan, bar se nadam, tko ima majice PF nek u njima dodje :!: :D
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
mario kaže:
I ja ču biti prisutan, bar se nadam, tko ima majice PF nek u njima dodje :!: :D
Nažalost, krivi je dan. Sinko mi ima drugi rođendan, pa nemrem dojti. Inače sam bil na skoro svakom natjecanju od početka.
Za one koji misle dojti a neznaju kak, evo jedne primitivne karte:

Ovuda se smije doći autom. Kroz centar se nesmije traktorima, no možda izvanredno dozvole. Oni koji dolaze traktorom, vjerojatno znaju obilazne puteve.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
mario kaže:
I ja ču biti prisutan, bar se nadam, tko ima majice PF nek u njima dodje :!: :D


Bit ču prisutan kao natjecatelj, idem sa susjedom, budem omatal sa njegovim galignani omotačem. 8) :D
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
mario kaže:
Bit ču prisutan kao natjecatelj, idem sa susjedom, budem omatal sa njegovim galignani omotačem. 8) :D

moje oko če tvoj rad budno paziti 8) :mrgreen: :shock:

ja dolazim gledat, ipak mi več fali baliranje, nisam danas cjeli dan balirao :shock:

a svi če me skužit, crvena majica, odozada naziv OPG-a i logo bikovska lubanja, nemreš promašit ni da hočeš

el dolazi još tko i u kolko dolazite :?: :?: :?: :?:

i jedno pitanjce, el ima tam šta za jest i pit :?:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Meni je tak žal kaj nemrem doći, a planiral sam si to, al hebi ga, imam baliranja od jutra, sijena ko u priči :mrgreen: , jednu otavu i jednu slamu od ječma :shock: :shock: , moram neku paru zaslužit, nema se, a bačva je pri kraju ;) :!: :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh