• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Natjecanje u spremanju sjenaže u plastične bale -KRIŽEVCI

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
VIII natjecanje u spremanju sjenaže u plastične bale

Hrvatska udruga za organizaciju natjecanja u spremanju sjenaže u bale “CRO-BAL”, Hrvatski zavod za poljoprivrednu savjetodavnu službu te Srednja gospodarska škola Križevci organiziraju ove 2008. godine, osmo po redu "Natjecanje u spremanju sjenaže u plastične bale". Natjecanje će se održati u subotu 07. lipnja u Križevcima s početkom u 10.00 sati, a započet će predavanjem s odabranim temama predstavnika Ministarstva poljoprivrede, ribarstva i ruralnog razvoja koje će biti u dvorani iznad Mljekarskog praktikuma Srednje gospodarske škole.

Mjesto održavanja samog natjecanja kao i prošle godine biti će Vježbalište Srednje gospodarske škole Križevci, nedaleko od njihovog Govedarskog praktikuma i staje za krave. Manifestacija će se održati pod visokim pokroviteljstvom Ministarstva poljoprivrede, ribarstva i ruralnog razvoja, zatim Koprivničko-križevačke županije i Grada Križevci, a generalni sponzor tvrtka PSC Ferenčak iz Križevaca kao i ostali mnogobrojni sponzori osigurat će niz vrijednih nagrada i iznenađenja za natjecateljske ekipe.

Svi zainteresirani za sudjelovanje kao natjecateljske ekipe sa svojim strojevima, prešom (balirkom) i uvijačem mogu se prijaviti na natjecanje. Dovoljno je javiti se u bilo koji ured Hrvatskog zavoda za poljoprivrednu savjetodavnu službu te tamo ispuniti «Prijavnu listu» koja će biti proslijeđena Organizacijskom odboru natjecanja u Križevce. Rok za prijave je 04. lipanj 2008. godine.

I ove godine pripremili smo i prezentacije novih tehnologija a prezentirat će se razni strojevi i noviteti u tehnologiji proizvodnje voluminozne krme koji u mnogome pomažu našim uzgajivačima da kvalitetnije i jeftinije spreme voluminoznu krmu na svojim obiteljskim gospodarstvima.

Sve koji žele vidjeti natjecanje pozivamo da dođu u Križevce i prisustvuju jedinom natjecanju ove vrste u svijetu, jedinstvenom po mnogočemu. Za organizirani dolazak uzgajivača te udruga, pomoć oko organizacije dolaska u Križevce.

Program: 07. lipnja 2008. (subota)

9.00 sati : dolazak i okupljanje natjecatelji ostavljaju preše i uvijače na parkingu kod Govedarskog praktikuma Srednje gospodarske škole na Ratarni
9.30 sati : sastanak vlasnika preša i uvijača (dvorana iznad Mljekarskog praktikuma SGŠ-a), provedba SAPARD PROGRAMA u RH – predstavnici MPRRR-a
10.15 sati : sastanak natjecatelja i sudaca - objašnjavanje pravila
10.30 sati : izvlačenje startnih brojeva
11.00 sati : priprema za natjecanje, postrojavanje mehanizacije prema startnim brojevima svečano otvorenje manifestacije i pozdravne riječi
11.30 sati : START - NATJECANJA U SPREMANJU SJENAŽE U PLASTIČNE BALE
12.30 sati : prezentacija rada strojeva generalnog sponzora tvrtke PSC Ferenčak Križevci, prezentacija rada strojeva ostalih sponzora (prezentacija za vrijeme ocjenjivanja bala)
14.00 sati : proglašenje pobjednika natjecanja i podjela nagrada (na parceli)


Napomena: Nakon proglašenja pobjednika sve sudionike natjecanja pozivamo na domjenak. Sve dodatne informacije o natjecanju možete dobiti u uredu HZPSS-a u Križevcima ili na broj telefona 048/ 712-491 ( Dario Zagorec, dipl.inž.agr. mob. 091/513-13-82).

Sve ostale pojedinosti kao i dodatne informacije možete dobiti na broj telefona 048/ 712-491 te na fax. 048 / 271-206 ili na broj mobitela 091/513-13-82 te putem e-maila: Dario.Zagorec@hzpss.hr

Stručni savjetnik HZPSS-a,
Dario Zagorec, dipl.inž.agr.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
DF&Torpedo kaže:
mario kaže:
Dal bude došo tko?
Ja možda budem.
Možda ja. Ako uhvatim vremena.

isto tako ako bum imao vremena :D al to je tak daleko za dva dana :shock: joj u tim štalama sam se načistio govana i govana, i nagrabio silaže dok sam išao u srednju tam i nahodao se na tim poljima i nahodao, i u ponedjeljak sam tam bio :!:
ja bi mogo doč s nosačem pa koju balu doma odvest da ne idem praznih ruku doma 8)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
a da li tog natjecanja bude pošto kiša tak ljepo pada da može bit jedino utrka glisera održana na polju :shock:
da li ima ko kakva saznanja o tome :?:
 
A

Alen

Guest
bogec kaže:
kiša tak ljepo pada da može bit jedino utrka glisera održana na polju

smilie_car_050.gif


:rolfer: :supz:
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Dali je netko bio u Križevcima na natjecanju spremanja sijenaže i kakvi su rezultati.Interesira me koje su prese osvojile prva tri mjesta. :!:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Nebi vjerovao, al prva tri mjesta su zauzele JD balirke :D :D
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ero neš niš komentiral?
Nije bilo natjecanja, odgođeno je
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Mario bilo je blizu već sam komentar ispisao i skoro je otišao .
Ova ti je bila dobra :lol: :lol: :lol: :lol:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ero kaže:
Mario bilo je blizu već sam komentar ispisao i skoro je otišao .
Ova ti je bila dobra :lol: :lol: :lol: :lol:


:mrgreen: :mrgreen:
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Danas sam dobio poziv, dakle 13.06 tj. sad u subotu je natjecanje u spremanju sjenaže u plastične bale u Križevcima.
Pa da obavijestim zainteresirane poljoprivrednike o terminu natjecanja.
početak u 9, znači dolazak i okupljanje, a start natjecanja je u 11 i 30
Sve ostale informacije na br. 048/712-491 ili 091/4882-775 Gosp. Dario Zagorec
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja bi to svakako htio otići pogledati :D

Gdje se to točno održava :scratch :scratch :scratch
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ŠANANA kaže:
J

Gdje se to točno održava :scratch :scratch :scratch
tebe bole i ruke i noge od spremanja sijena

Kod:
 Mjesto održavanja natjecanja kao i prošle godine biti će Vježbalište Srednje gospodarske škole Križevci, nedaleko od Govedarskog praktikuma i staje za krave
izvor :
http://www.hzpss.hr/?page=index,1784
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
a što :shock:

Ja sam pitao za točnu lokaciju, al evo našo sam na stranicama hzzpss-a, al svejedno hvala :blackeye

A gdje se nalazi ta štala i praktikum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh