• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

nedoumica oko kupnje; Case ili Same ?? - SAME ANTARES 110

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Kupujem polovni traktor i ne mogu se odlučiti između Case maxxum 5140 i Same antares 110.
Cijena je ista, snaga i oprema iste, godišta takodjer ista. Molim vas za vaše mišljenje.
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Kupujem polovni traktor i ne mogu se odlučiti između Case maxxum 5140 i Same antares 110.
Cijena je ista, snaga i oprema iste, godišta takodjer ista. Molim vas za vaše mišljenje.

Nazoveš zastupnike, pitaš koje su cijene dijelova za servis (filteri, npr) .... i pitaš koliko je cijena popravka mjenjača dok crkne. Jer obično prvo crkavaju mjenjači...

Budući da si iz Vž.... onda znaš tko je servis za Same. Puščine, s lijeve strane nakon benzinske dok ideš od VŽ u pravcu ČK.

Da sad ne reklamiram moju bivšu tvrtku... ;)

Osim toga, 20 godina stari zapadni traktori mogu biti hrpa problema na 4 kotača.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
od ta dva ja bi prvestveno biral onog na oko u boljem stanju.

Inače da su novi bez razmišljanja bi išal na same-a....
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Daj neke slike,podatke o tim traktorima. Koliko su stari,kolko imaju radnih sati,koji ima kakvu opremu,kakve su im gume...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
traktor solidno izgleda,ali mi je cijena nekak mala... veci traktori jesu jeftiniji,ali ovo nije ni 10 000e. ipak,ako i bude nekih problema (ne mora biti) ulozis jos nekaj novaca,i imas dobar traktor za razumne pare. ja bih definitivno isao na case,ali ti si ih isprobao i znas koji je bolji,zato,nek same dugo sluzi!
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
traktor solidno izgleda,ali mi je cijena nekak mala... veci traktori jesu jeftiniji,ali ovo nije ni 10 000e. ipak,ako i bude nekih problema (ne mora biti) ulozis jos nekaj novaca,i imas dobar traktor za razumne pare. ja bih definitivno isao na case,ali ti si ih isprobao i znas koji je bolji,zato,nek same dugo sluzi!

Za 65 500 kn je kupljen, kaj stvarno nije puno. Jučer sam ga vozio doma , 3 sata vožnje, puni gas i motor suh ko barut. I meni se Case više dopao zbog bolje opreme ali me odbila neispravna 4 brzina kod power shifta.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
mislim da je taj traktor već netko išal gledat?

Čestitke na kupnji, nek te dobro služi da budeš zadovoljan s njim.

Ja sam mišljenja da je to jako pouzdan, kvalitetan i dugovječan stroj....
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Za 65 500 kn je kupljen, kaj stvarno nije puno. Jučer sam ga vozio doma , 3 sata vožnje, puni gas i motor suh ko barut. I meni se Case više dopao zbog bolje opreme ali me odbila neispravna 4 brzina kod power shifta.

Sretno sa traktorom..
:(clap):
Stvarno je kupljen za malo cijenu,tu ako se i desi neki kvar nebude ga žao slagat..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Sretno sa traktorom..
:(clap):
Stvarno je kupljen za malo cijenu,tu ako se i desi neki kvar nebude ga žao slagat..

da,kupnja je dobra. jos nek gume izduraju par sezona,i to je to!
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
ja sam isel gledat taj traktor u prvom mjesecu,to si kupil kod onog frajera kaj ima i jcb fast traca,jel jos uvijke lupa motor,inace je traktor kaj se tice izgleda u dobrom stanju gume mu bas i nisu bas za vozitr
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
ja sam isel gledat taj traktor u prvom mjesecu,to si kupil kod onog frajera kaj ima i jcb fast traca,jel jos uvijke lupa motor,inace je traktor kaj se tice izgleda u dobrom stanju gume mu bas i nisu bas za vozitr

kupil sam ga u selu pokraj ivanić grada od tipa kaj radi u kvarner osiguranju, mislim da nema nikakav traktor, barem ga nije imal kad sam ja bil kod njega. za motor nisam primjetil da lupa.
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
kupil sam ga u selu pokraj ivanić grada od tipa kaj radi u kvarner osiguranju, mislim da nema nikakav traktor, barem ga nije imal kad sam ja bil kod njega. za motor nisam primjetil da lupa.

znam taj traktor sigurno je to taj,znamo po slici da ima ogrebotine na kabini,je dosta je lupal pogotovo kad je hladan mozda ga je tebi zgrijal pa kasnije nije lupal,
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
znam taj traktor sigurno je to taj,znamo po slici da ima ogrebotine na kabini,je dosta je lupal pogotovo kad je hladan mozda ga je tebi zgrijal pa kasnije nije lupal,

ili je tip nekaj šarafil po motoru u međuvremenu.
hm, nadam se da nebu krepal motor. neka izdrži barem ovu sjetvu kukuruza :icon_eyes:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ma mozda nije nista ozbiljno... i cekamo slike!!:icon_biggrin:
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
to se culo bas onak jako ko da neko sa cekicem tuce zato sam i odustal od njega,inace bi bil kod mene vec od 1 mjeseca
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
ma mozda nije nista ozbiljno... i cekamo slike!!:icon_biggrin:

joj budem sutra pofotkal. danas napravili veliki servis, zamijenili ulje u getribi i motoru , sve filtere..
i odmah na oranje od 2 popodne do 8 navečer, za sada se dobro pokazal . od sutra ga čekaju velike muke :eek:: , ima još oko 25 ha za izorati .
mogu reći da je stvarno jak, hurli od 100 ks je vukao plug 3 brazde 14 cola u prvoj brzoj a same 3 brazde od 16 cola u trećoj radnoj . hurli je poprilično zaostajao .
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
bome fino si ga opteretil za početak. 6h oranja u komadu je dobar test :)
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
bome fino si ga opteretil za početak. 6h oranja u komadu je dobar test :)

danas je položil test :icon_thumright: , od 6 ujutro do 19.45 je oral, oko 2 sata pauze je bilo a zemlja teška, voda na mjestima stajala.
 

Najnoviji postovi

Na vrh