• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nesilice

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,001
Stavio sam im vitamine u vodu. Idem potražiti na forumu, ali se nadam da je zbog ovog naglog zahlađenja.

Nije im kljun slinav i normalno se ponašaju.

Hvala

U međuvremenu malo narodne medicine

IMG-20240109-WA0037.jpg
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,001
Tylogran

Našao na forumu.

Probam dan-dva s domaćim rješenjima, ako nejde na bolje u veterinarsku.

Sutra dobiju još jabucnog octa u vodu i češnjaka u hranu i nek se probaju prirodno izliječiti od prehlade.

Ne vodim djecu kod doktora kad su prehlađena neću valjda odmah kokoši kod veterinara.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,001
Sad si ista moja mater.

Čim dijete kihne odmah upala pluća, bronhitis

Čim kokoš kihne odmah ptičja gripa

🤣

Sa +15 na - 7 je otišlo u par dana... Ne isključujem mogućnost da je neka boleština, ali opet više vjerujem da je zbog nagle promjene vremena.

Jedu normalno, piju normalno, kreću se normalo,izgledaju normalno...
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,100
A kaj je to politika? Mene su učili da je to sredstvo kojim se netko služi da dojde do cilja. :unsure: I Zoranov pevec se služi politikom kada su kokoši u pitanju da dobije ono kaj hoće.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,001
Kokoši su bolesne i boli ih glava, a pijetao je bolestan i još uvijek šepa.

Tako da džaba mu politika. Jedino što može kljucati po meni dok mu dajem jest i pit.
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
412
A kaj je to politika? Mene su učili da je to sredstvo kojim se netko služi da dojde do cilja. :unsure: I Zoranov pevec se služi politikom kada su kokoši u pitanju da dobije ono kaj hoće.
Danas je sve politika i sve je ispolitizirano.Valjda ne bude moderator izbrisal i ovu temu...
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,100
Ako mi propadne posel sa lješnjacima i orasima onda si bum i ja kupil par nesilica, ali bez pevca. Njega treba hraniti, a koristi od njega nema, osim kaj je njemu dobro.
Kaj se tiče politike nju se nemre zaobići, pa ni na ovome forumu. Politika određuje poticaje, politika dodjeljuje plavu naftu, politika dijeli državnu zemlju, politika tamani svinje....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Čuj njega..cuvar dvorišta..pusti ga u to dvorište za prvog sumraka njega nema..
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,001
Ajde uđi preko dana pa da te vidim. To je dnevni čuvar.

Toliko je debel da ti skoči samo do struka. I onda jadan nema šta drugo napadati nego na jaja..

Pa da te vidim kako ćeš ući.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,992
Moje kokice su se unazad par dana oporavile i počele su raditi.
Čak su i jednog kapitalca iznesle.



 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,100
Da to jajce vidi Dudek on bi se rasplakal jer je i njegova zjahana bela čučica nesla takva jajca. Jajca debela kaj jabuke bagačone. (y)
 
  • Like
Reactions: H&S

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,992
Valjda je našla onu kaj si ti zgubil kad si zadnji put pri meni bil....
Si videl, taj vrag nema roka trajanja
 

Najnoviji postovi

Na vrh