• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

new holland voćar

JARO1971

Novi član
Tu od
10 Ožu 2018
Poruka
28
Evo da pozdravim sve članove ovog foruma dosta dugo ga pratim i čitam, ovaj puta molim za pomoć ako je moguće da li netko posjeduje nekakva uputstva, naime kupio sam traktor New Holland voćar, oznaka NEW HOLLAND 947674, ubiti New Hollant TN75F, godina proizvodnje 1998. a pošto sa istim nisam dobio nikakove knjige molio bih ako netko ima nešto takovo da mi eventualno skenira i pošalje može na mail ili poštom ako treba pošteno ću platiti. hvala lijepa unaprijed.
Ovaj model sad sam našao sliku u mobu.
 

Prilozi

  • IMG_20180305_093510.jpg
    IMG_20180305_093510.jpg
    68.2 KB · Pregleda: 106

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Ima netko iskustva sa električnim reverserom i mjenjačima na TN 75...?Naime u kupovini sam takvog traktora pa me zanimaju što je podložno kvarovima itd....
 

dejan.pfos

Član
Tu od
4 Tra 2011
Poruka
110
Pozdrav svima.... Postao sam vlasnik New holland TN 65 V pa bih zamolio ako netko ima upute za doticni traktor ili neki slicni model...

Ujedno i pitanjce, koje ulje ide u kočnice?
 

dejan.pfos

Član
Tu od
4 Tra 2011
Poruka
110
Hvala kolega ZJ... dobro da ste mi rekli jel bi išlo UK u njega... a i ovaj servis budem zvao, pitnje je samo koliko su susretljivi, a i po cijeni, budemo vidjeli... puno hvala još jednom... živili
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Nikako UKA nejde, jer može napraviti veliku štetu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh