• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,263
evo mene opet malo da vas smaram i da pokazem susedovog NH TN55
e sad mi je zao sto nisam snimao kad sam ga vozio

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=bTqnduJMjz4&feature=plcp[/YT]
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=uTECECaxilA&feature=plcp[/YT]

još imam videa za napravit ,oranje i frezanje...il cu sve ujedno strpat
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja inače ne volim NH, ali ovaj mi se baš sviđa, staviti mu samo uske kotače i traktor za sve :)
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,263
Ja inače ne volim NH, ali ovaj mi se baš sviđa, staviti mu samo uske kotače i traktor za sve :)

mislis na ovog tn55?
al traktor je prezakon...jos nijedan kvar nije imao a star je jedno mislm da 6 godina...moj stari ga je do 60 km/h stisnul :finga::finga::finga::finga::finga::blackeye
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
mislis na ovog tn55?
al traktor je prezakon...jos nijedan kvar nije imao a star je jedno mislm da 6 godina...moj stari ga je do 60 km/h stisnul :finga::finga::finga::finga::finga::blackeye

Da, baš na toga, zgodne su te starije serije.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,263
Da, baš na toga, zgodne su te starije serije.

uhh nemrem ti opisat koja je razlika kad cijeli dan vozis svoj 533 kod suseda u berbi i onda ti daju da vozis tn55 :D
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
uhh nemrem ti opisat koja je razlika kad cijeli dan vozis svoj 533 kod suseda u berbi i onda ti daju da vozis tn55 :D

haha znam kakv je to osecaj :weedman:
ja npr kad vozim zetora 2511 ili univerza pa kad sedem u NH td80d ili TS100 to koda si sel u ulimuzinu :partyman:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Svima je tak ne samo vama,kad se sjedne iz starog traktora u novi ma milina. Ali kad nemožemo imat baš sve nove traktore
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
...moj stari ga je do 60 km/h stisnul

:lol:

i sigurno je bilo jos gasa :lol:


4118002405_6801e5ed8d_o.jpg
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
I mj IMT ide 60km/h ali samo nizbrdo kad ga izbacim iz brzine :finga::finga:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,263
I mj IMT ide 60km/h ali samo nizbrdo kad ga izbacim iz brzine :finga::finga:

hahaha vjerovo ti il ne al ovaj vrag mali ide u 4. gas do kraja 60 km/h :finga::finga::partyman:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
fendt 936 ide 60km/h, čak ni john deere i ostale poznate marke nemamu mjenjač preko 50km/h tako da toliko ne ide sigurno, i pomoću čega ste mjerili brzinu.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,263
fendt 936 ide 60km/h, čak ni john deere i ostale poznate marke nemamu mjenjač preko 50km/h tako da toliko ne ide sigurno, i pomoću čega ste mjerili brzinu.

po youtubeu ti fendt ide cak 70
pa kako,valjda s autom ,renault thalia 1,5 dci :mrgreen::supz::supz:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Auto ti nepokazuje dobro,mjeri si sa navigacijom ako imaš ili ako ti piše u traktoru kolko ide onda ti to valja 100% jer znam kad je meni tata sa autom mjerio i išao je DF 50km/h a meni pokazuje 39km/h u traktoru i onda sam uzeo navigaciju i ona točno pokazuje kolko idem,kolko piše na brzinomjeru u traktoru tolko piše na navigaciji.Zato nemoj previše vjerovat autu.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,263
Auto ti nepokazuje dobro,mjeri si sa navigacijom ako imaš ili ako ti piše u traktoru kolko ide onda ti to valja 100% jer znam kad je meni tata sa autom mjerio i išao je DF 50km/h a meni pokazuje 39km/h u traktoru i onda sam uzeo navigaciju i ona točno pokazuje kolko idem,kolko piše na brzinomjeru u traktoru tolko piše na navigaciji.Zato nemoj previše vjerovat autu.

ma di smo mi znali 2006. za navigaciju xD
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
nemrem taj NH ic 60 da ga je...
ovi veliki ideju 50 km/h (200 konja pa na dalje)
a mali ideju 40 km/h
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,263
zaj*bi ti to,ipak je to talijan...aj dobro ak je istina da na autu ne valja mjerač al taj traktor ide sigurno više od 50...55 možda
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
da ga jeb.š ne ide ni preko 40km/h a kamoli 50. ipak je to žabar,
na svim autima mjerači na malim brzinama lažu i više od 10km/ jer tata vozi auto i piše 20km/h a meni uređaj na biciku koji sto posto sigurno pokazuje govori 12km/h, i da auto je njemački da nebi sad mislili da je neka lada il stojadin pa ne pokazuje dobro.

60km/h bez kabine pri toj brzini oči suze, uzmi nečiji skuter i vozi toliko pa ćeš vidit.
 

Najnoviji postovi

Na vrh