• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
mislim da preksutra kod frenda dolazi serviser pa bum otišel do njega i bum pital onda kaj to more bit pa ti javim..;)
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ne radim više tam... a nisam videl ostale Agrijanere na forumu. Osim trgovca,no neću reći njegov nick ;)

Da li ti se to čulo i prije mijenjanja ulja pa su se ulje i filteri išli mijenjat s ciljem: "a bude to prošlo" s novim uljem? Ili je počelo svijetliti nakon promjene filtera i ulja?
Ako je nakon promjene - postoji velika šansa da nije dosta pritegnut usisni filter (označen brojem 1 na slici) i tu vuče zrak. Jer veliki filter je prije pumpe - onaj tanji je tzv "druk filter" koji je puno jače konstrukcije.



Uploaded with ImageShack.us[/U

A ovo je tabela za traženje kvarova - za opisani problem:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/screenshot218e.jpg/]


Uploaded with ImageShack.us

Imam radionička uputstva za TM-a... samo 6500 stranica! Na engleskom su (jer je TM u biti Ford,proizveden je u Basildonu kraj Londona).

Ne... nisu uzeta u Agriji - ja sam ih naručil s E-Bay-a i platil s svojom lovom jer Agrijaneri nisu to imali. Kao - to nam ne treba,a i na engleskom je - njihov odgovor.
Ja znam engleski! Aha.... vi budete čekali dok neko to prevede na hrvatski ili snimi film po tome... kupil sam si,koristil po terenu, dok sam odlazil od njih dal sam im kopiju CD-a (vjerijatno skuplja prašinu u ladici poslovođinog stola).

Probaj dotegnuti filter ključem,ili ga skini pa provjeri da nije oštetilo gumicu koja dihta. Provjeri razinu ulja - može biti preko max. U TM je išlo Multi G ili Ina JD 50...

Kakvo može u tg u getribu,zeza nas gubi kontakt,pa izgubi sve funkcije...
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ne kužim pitanje... pogubilo ti se je nešto? Za ulje pitaš od TG-a? Mastertran - crveno ko ATF ulje. Crkava samo displej ili ne rade ni komande? Otvori poklopac ispod sjedala,imaš u uputama napisano za što služi koji relej ili osigurač i sve počisti... posebno one maksi osigurače i prilključke na velikim relejima. I pozdravi Funteka...

budem...on se zblesira i komande na sjedalu ne rade...samo nožni gas,kvačilo, kočnice i ona ručica napred nazad hoće sa kvačilom...sve ostalo je mrtvo i na displey izbaci ono di su brzine "EE" i dole piše ono armset fault il tak neš...i sve one "greške" pišu na monitoru...bili su serviseri i nekaj su prčkali al opet isto...:mad:
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Pogledaj s strašnje strane naslona za ruku... tam gdje su komande,ispod desnog lakta ima jednu rupu u plastici i unutra se vidi led dioda kako žmiga.... pogledaj kako žmiga dok je sve u redu i pogledaj kako žmiga dok to sve crkne... ako uopće žmiga. Koji su bili? Budemo dalje preko PP....
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Neki novi mlađi rajko ili tak nekaj...daj mi broj moba pošalji da te zvrcnem...
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
A kaj ima ona lampica veze kak radi ili neradi.
Htjel sam te nazvat i pitat dalje u vezi lampice,al ništa nema veze.
A za onog t7050 nismo znali da treba dojti,a i bil bi mu malo na knap sa snagom,nije on puno jači od tm...tomo...:cry:
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Ne... nju su ti tamo stavili čist iz zajebancije. :) Nemam više onaj broj mobitela,niti se mislim gurati Agriji u posel. Oni bi to trebali biti v stanju popraviti - imaju dijagnostiku,ak im kaj nije jasno nek zovu Talijane ili Slovence
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
dali mi može netko obijasniti razliku između serije T4000DLX, TD5000 i T6000 moze i na pp

ovaj TD5000 mi nekako cudno izgleda ko da su ga radili turci kinezi indijci ili slicno a ove druge dva nisam uspio uzivo vidjeti
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Kratki odgovor: koliko para - toliko muzike.

TD serija ako si kratki s lovom,T4000 da nabijaš komplekse ovima koji su kupili TD seriju a T6000 se nema kaj uspoređivati s ovim prije nabrojanima jer je to duplo veči traktor.


Osim ako nisi mislil na T5000 seriju pa ju pobrkal s TD serijom... no po tvojem opisu očito se radi o TD (turci i kinezi :) )


td je uredu (turci i kinezi)
zaje... sam t6000 a mislio sam na t5000
danas sam ga vidio sve OK

zavaljujem
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
meni se više dopada onaj stari t5000
vanjski izgleda (hauba i kabina)
a u ovom novom mi se dopada kak je u kabini 2 sica kaj se prva šajba da otvort
 

Najnoviji postovi

Na vrh