• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Ha,ha,haa.... šrafil sam po svim traktorima na prethodnoj stranici: Tomislavovi TG I TM,Damirovog TL-a,čak i Case-a od Matije. Jedino nisam siguran čiji je ono Dajc u pozadini ali nekak mi je poznati....
 
Posljednje uređivanje:

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
bogami jesi šrafil po svima...a po mojem najmanje,na mojem traktoru je bil kriv električar ka si ti moral šrafiti

dajc je od horvat-a z hrženice ako ga poznaš?
 
Posljednje uređivanje:

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ha,ha,haa.... šrafil sam po svim traktorima na prethodnoj stranici: Tomislavovi TG I TM,Damirovog TL-a,čak i Case-a od Matije. Jedino nisam siguran čiji je ono Dajc u pozadini ali nekak mi je poznati....

onda ti je sigurno poznat i ovaj holand!!!:partyman:

 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Pozdrav! Dali itko od forumaša ima NH T5000 i kakav je? Što mislite o tom traktoru?
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
motohod imam jedno pitanje prijatelju na tl-u se čuje u bosch pumpi onak ko neko lupanje(ko kad ventili nisu naštelani)kaj bi to moglo biti???:confused:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ko lupanje? Trrr?
To ti se čuje dok nema dovoljno goriva u pumpi pa klip od regulacije ubrizgavanja udara po kučištu pumpe. Ili su zaštopani filteri,ili ne valja dobavna (AC) pumpa - to ti bude počelo vrlo brzo puštati naftu na tom poklopcu a zajeb je da je on do bloka motora,treba skidati pumpu s motora da se popravi. Ako je traktor u garanciji gnjavi s tim ove u Agriji. Ako nije nek ti neko pogleda filtere i lajtunge dovoda goriva da ne dođe do većeg kvara,počne puštati,ako već pušta skidaj pumpu i nosi je na servis k bošisti.
Btw: ne radim više u Agriji tako da ubuduće ne odgovaram na pitanja vezana uz New Holland koja mi šaljete na PP! Nemam više nikakve veze s Agria-New Holland! Imate voditelja servisa u Agriji pa vam bude on sve objasnil... valjda. Al nazovite ga.....

ah dobro havla!!!:partyman:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
evo niko ne dela sa hollandima pa moram ja det koju sliku malo je "zamrla tema":!::!:

 
B

BAGERISTA

Guest
Ovaj ni ne čuje malčer,,,lako ga nosi..
Ove gume su ti za međurednu obradu,,ili kad špricaš........:?::?:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
najlijepši traktor...mmmmm:prayer::prayer::prayer::supz::gitarist::butthead:
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
još mu fali plava rotirka i može proći kao policijski ;-))))
 
V

vedo

Guest
Ovako mu stoji bijela boja,ali u polju mu definitivno bolje stoji plava boja,osim ako ga ne želiš svaki dan prati :roll:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ovako mu stoji bijela boja,ali u polju mu definitivno bolje stoji plava boja,osim ako ga ne želiš svaki dan prati :roll:

a čekal bi kišu ili tehnički pregled...hahaha
 
V

vedo

Guest
Jbte,pa ovaj New Holland postoji u svakoj boji :lol: fric,ako nađeš pink verziju,častim te gajbom :vragek:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nemoj sada reci da nista od gabe posto fric nije nasao :lol:

Pink%20NH%20T7000%20tractor%20002.jpg


pinky.jpg


DAY2_STORY_-_SQUARE_FF413455_63952.JPG


http://www.flickr.com/photos/samcarmi/2879427216/

zivio! :drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh