• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,533
stjepan1988 kaže:
NEWHOLLAND kaže:
probaj resetirati mjenjac

Jel to mogu sam ili trebam kog iz servisa nazvat? Koja je procedura?

ja mislim da mozes sam cjela procedura ti je opisana u uputstvima koje si dobio s traktorom
 
S

stjepan1988

Guest
Pital sam vaša oba servisera koji su k meni hodali na servis, ako radiš kod njih slučajno ti znaš koja su,pa sam njih pito pošto nisam mogo nać neki normalan razlog u knjizi,nebi ih imenovao jer ce na kraju ispast,naravno, od nekog drugog nesposobni,vjerojatno dečki nezaju kad pretpostavljam da nisu ni naišli na takav problem, pa onda ak mi nemože nitko pomoć iz njihove tj. vaše firme,jbg mislim si možda neko zna u malo širem krugu...dečko moj, nadalje...da je stvar u tzv. "ZAŠTITI OD KLINACA" to bi se desilo ama baš svaki put kad krečem s miksericom jer je svaki put ista procedura,ostavim ga da miješa hranu dok ja drugim traktorom utovarivam...i nadalje,ako već želiš pomoć a ne od nekog konja pravit čitaj post kako treba,uzmi u obzir sve a ne samo ono kaj ti za oko zapadne,ako ga ne razumiješ čitaj opet jer kolko vidim izostavio si i ono najbitnije...isti problem se dešava i kad upalim traktor,evo i sad da odem van upalit ga, napravim to,otpustim ručnu,stavim ga "naprijed" da krene i puff...postoji mogućnost da se opet to isto sranje ponovi po neznam više koji put,znači, ne dešava mi se to samo kad mixam i ostavim traktor nego kad sam i u njemu,kad sjedim za volanom...čak mi se jednom desilo da sam u vožnji (znači B seriji) stavio ga u nižu brzinu i tako mi zaštekao...znači da je neki drugi problem,i već bi bilo krajnje vrijeme da se isti riješi..ja bi osobno da mi neko to napravi iz servisa a ne ja sam jer ak još na kraju nešt sjebem onda budem si sam kriv ak bude trebalo kaj novo, tako će i bit,pa onda ak naši odnosno Tomini neznaju možda znaju koji drugi pa zato to i pitam ovdje, pa ih onda ako dobijem odgovor s pravim problemom i riješenjem istog lijepo nazovem,posavjetujem se s njima pa onda nek slože da radi kako treba jer vjerujem da bi dečki znali riješit problem već bi ga i riješili bez mog "forenzičkog istraživanja" .
 
S

stjepan1988

Guest
NEWHOLLAND kaže:
jel ti pokaze sta na displayu od mjenjaca ili ti pokazuje normalno??

Nema ništa na displayu,sve je normalno.. (nažalost) jer bih odmah znao problem...vjerojatno neka tvornička greška, po meni. samo koja?! :scratch :blackeye
 
T

tomonh

Guest
Kaj to nisi rješil za vrijeme garancije,dok si mogo,nisi smel pustit
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Oj mladi gospon V.z Međimurja! :lol:
Bil sam jedamput kod tebe dok se mijenjala posuda ulja od kočnici v garanciji. Kolko se sjećam,traktor je išel normalno. Ako je kakav kvar - baci ti grešku na displej i zapamti ga u memoriji kompjutera mjenjača.... bil je nekakvi dogovor da buš dovezel traktor u firmu da se napravi servis - a kaj si se ti dogovoril u vezi toga z voditeljem servisa,ne znam. Niti znam koje si mu kvarove i probleme prijavil - to riješi z njim.

Budem ga pital ujutro o čemu se radi :idea:
 
S

stjepan1988

Guest
tomonh kaže:
Kaj to nisi rješil za vrijeme garancije,dok si mogo,nisi smel pustit

Ima još garanciju
 
S

stjepan1988

Guest
motohod kaže:
Oj mladi gospon V.z Međimurja! :lol:
Bil sam jedamput kod tebe dok se mijenjala posuda ulja od kočnici v garanciji. Kolko se sjećam,traktor je išel normalno. Ako je kakav kvar - baci ti grešku na displej i zapamti ga u memoriji kompjutera mjenjača.... bil je nekakvi dogovor da buš dovezel traktor u firmu da se napravi servis - a kaj si se ti dogovoril u vezi toga z voditeljem servisa,ne znam. Niti znam koje si mu kvarove i probleme prijavil - to riješi z njim.

Budem ga pital ujutro o čemu se radi :idea:

Pa ide i sad traktor normalno,samo kaj ovak ima muhe kad ga ulovi,kaj je naravno neugodno kad neznaš kaj je i kad kaj može time "prdnut". Problem je prijavljen prek oba mehaničara. Ček,pa nisi i ti kopčal traktor za komp (laptop) pa sam bil nutra s tobom u kabini? Ne sječam se već imena točno, još si mi reko (ako si to ti) "gle od opreme kaj može imat ovaj ima tek pola" Nakon toga se i kalibracija pravila...
 

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
Kakvi su traktori NH T4020 De Luxe sto se tice kvaliteta i da li oni mogu da se kupe sa fabricki ugradjenim prednjim kardanskim vratilom i hidraulikom.I koja im je cena?
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ogroman je jer je i slika ogromna,nemore to tako!!!
dino


evo umanjil sam ju...



evo pilaneee...;))))
 
Posljednje uređivanje:

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
evo vam jos par slika...za tjedan dana cu stavit slike ovog tm-a s sirokim kotacima!!!(((;))))






















ovde je vukel negde oko 15 ili 16 tona repice nisam siguran točno...
 
Posljednje uređivanje:

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
evo od kolege new holland tl100a..dobar je

DSC00142.jpg

DSC00144.jpg

DSC00145.jpg

DSC00148.jpg

DSC00151.jpg

DSC00153.jpg
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Dobar je...
Što ima od opreme i koliko ga je platio?
Kako je zadovoljan,koji plug vuče?
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep traktor,,,i mogu reč jedan od meni dražih,,,i u jako dobrom stanju,,ako nije i nov.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
moj priajtelj ima indentičnog ko taj tl100a sam kaj je njegov sad ko da nije vode videl:x:x:lol:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
Dobar je...
Što ima od opreme i koliko ga je platio?
Kako je zadovoljan,koji plug vuče?

Od opreme ima sve standardno...platio ga je 22.000€ sa pdv-om

ali traktor je 2008.godina i ima 2500rh (najbolje razrađen)

za sad je prezadovoljan i kupio je za njega plug 2 brazde okretač lemken opal 110...pravi visoki i masivni plug...

dok bude išao orat stavim slike..
 

Najnoviji postovi

Na vrh