• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

terminator99

Aktivni član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
283
Hvala dečki :D

traktor je ts 100a
2007 god, 3800 sati
super steer, super spore brzine, amortizirna kabina, ehr.. nema kompresor
radio je međurednu
ja prezadovoljan :(rofl):
bude slika kroz koji dan, ceka promjenu ulja i filtera, pa će u posao
 

Zekson

Aktivni član
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
504
Terminator jesi ti prodavao onog casea 80 ak jesi onda je case tu u mojem kraju malo dalji susjed kupio ...
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
2 gogo:

article-2111565-12100B52000005DC-953_634x381.jpg



:icon_pai:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Motohod bi mogel (samo da mu se oće) servisirati večinu traktora od nas forumaša i zaraditi lepe novce, ali mu se neće, naravno :D: :D:
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Motohod možda mijenja boju .... nakon New Hollanda i Lindnera idem k...

:icon_madu: :icon_e_surprised:

ducati_test_at_mugello_sept_2014.jpg


Postoje šanse da dobijem takav crveni kombinezon, to budem znal do kraja mjeseca.
Stvarno. Nije zaj*bancija. Ako prođe, stavljam Ducati logo u avatar profila.

Osim toga, kak ste vi svi farmeri puni lovi i kak od vas žive servisi dovoljno govori činjenica koliko je servisa i uvoznika propalo u zadnjih 3 godine. :mad::



:cool2:
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,212
Jeftiniji je Haha
al i tak i tak kad je zima il kiša nemaš kaj delat na polju
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,211
Da, ali gledam ima mi tu blizu jedan čovjek Lamba 75 ks bez kabine i gledam kad tanjura sav bude od prašine..
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,212
Njega ni nema vecinom doma jer vozi kamion,sigurno mu nije sila radit po kiši
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Gledam ja to malo, pa kod vas u zagorju su hit traktori bez kabine!
Onaj tvoj susjed ima onog malog NH-a 55 ks bez kabine, sad pak ovaj 100 ks, pa svi oni univerasli, svi bez kabine, večina malih fergusona također...sve bez kabine, pa sad se pitam, jel ste tak škrti pa nema kabine, ili vam stvarno netreba?? :)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ako ništa drugo,trebali bi kabine radi prevrtanja... Zagorje,bregi,alkohol... :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Istina, njima sigurnosni luk slabo pomaže, poispadaju dole pa ih prikliješti, ovak u kabini bi bili puno sigurniji, samo nesmiju iskakati iz nje prilikom prevrtanja :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh