• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E točno, to su oni modeli kad su preuzeli Ford!
Tog se nisam mogo sjetiti.

Nema kaj, bitno da si ti zadovoljan.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A gdje je lambo završio:icon_thumright::icon_thumright:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Aha,još mi se učinilo prošli tjedan da sam vidio lamba doma pa mi bilo čudno,aaaaaaaaaaaa sad ima da budeš glavni za šlepanje u šoru
 

matija754dt

Član
Tu od
5 Pro 2011
Poruka
137
Nece on tako skoro iz dvora :eek:: bolje ga na drugaciji nacin iskoristit nego za slepanje :icon_thumright:
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
Se smije znati cijena Holanda ak nije tajna, nije malo to puno sati?
Ima dosta sati, a izgleda kao nov, jesu to prve gume ili druge?
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
425
Ne znam zašto se svi bojite toliko tih radnih sati ?
Npr: JCB 4cx, 1997 godište, na kojoj mi stari prije radio, imao je oko 30.000 radnih sati bez da bilo ikakvih problema. Susjed ima zetora sa 15.000 radnih sati bez generalke.
Ako je traktor uredno održavan, i ako je trenutno u dobrom stanju, ti sati nisu toliko važni. (Ne pokazuju stvarno stanje)
I po meni za takav traktor, 9.000 sati nije puno, on bi trebal izdržati puno više. (Naravno ako su stvarni sati)
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
Onda se svakako isplati to nije puno za onakav traktor, stvarno je uredan.

Na slikama se nevidi bas kolike su ripne na gumama, koliko su potrosene stim da su prve?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Cestitam na prinovi!
Dobro izgleda traktor.. :icon_thumright:
Kako to da ste isli na toliko veci traktor od dosadasnjih?
 

matija754dt

Član
Tu od
5 Pro 2011
Poruka
137
hvala :icon_biggrin:
tata je htio nesto oko 100ks i to vecinom 4cil, a meni se to nije svidjelo jer nemoze on vuc 3 brazde plugove bez mucenja i svega, mozda i moze, ali ne u mojoj zemlji i brijegovima, a i šestak je šestak
a i gledali smo da je šestak 100-110ks ali je uletio ovaj pa se je uzeo tko zna mozda nekad bude trebao tih 10-15ks jaci traktor pa nek bude :(clap):
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Vidio sam cijenu koju ste platili.Mene zanima koliko je tražio i da li se može s njim
cijenkati i za koliko.....
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Matija, a kolko pije posto je taj model nastao od forda, kak si zadovoljan potrosnjom?
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,187
Cetitam na kupnji i da vam u zdravlju sluzi..
Nego, od cega su oni okrugli utezi na onoj jedno slici sto vise na prvom kraju? Jel bi se takvo nesto moglo zasarafiti na straznje felge na Imt 539?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,487
Cestitam!
I mene zanima potrosnja posto je isti motor kao kod mene. Samo moj ima 40 ks vise. Nisu stedili sa kubikazom.
 

matija754dt

Član
Tu od
5 Pro 2011
Poruka
137
trazio je toliko nismo spustali cjenu jer sam ja zahtjevao da ga registrira promjeni ulje dihtung od poklopca ventila je otiso i njega je mjenjao i svjetla je slagao pa je cjena ostala ista. moze se cjenkati s njim ali ne previse.


hvala! :eek::
potrosnja je svakakva u trasnportu kada sam ga vozio doma od vrbovca do kuce je potrosio oko 25l to je nekakvih 70-80km u oranju trosi 15l po jutru. sve u svemu zadovoljan sam sa traktorom i kubikaza je velika pa mora i trosit


utezi su od torpeda stavljeni su sada napred u oranju dok se nekupe drugi utezi, mislim da bi se mogli zasarafit na 539 ali bi trebali nosaci
 

Najnoviji postovi

Na vrh