• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Na najskupljem modelu traktora u opis staviti Google prijevod

http://www.agroklub.com/mehanizacija/new-holland-24/new-holland-t8-244/

:mur:


Citat: To znači da Cursor 9 motora ima iznimnu prozračnost za značajan učinak prednost. Svi modeli imaju motor Power Management koji nudi više snage za zahtjevne priključno vratilo, hidraulički i transportu....


ili:


Dugi razmak osovina i iznimnu upravljivost osiguravaju T8 ne mogu samo u excel teške nacrt programa, oni su također pogodni za uzgoj sekundarne, bušenje i prijevozne zadatke. Integrirani prednji podizni uređaj i PTO znači da cijeli prednji niz može biti opremljen i spojen na napajanje


:mad::
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Prijevod originalnog teksta i njegova distribucija okolo su vjerojatno poslovi zastupnika.
Da sad ne bi bilo da imam nešto protiv njih.... nek to isprave.

:icon_mrgreen: NH SLO :icon_mrgreen: - javi im!

Slučajno sam naletio na to, pregledavao sam nešto drugo....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,490
Cistio danas kabinu malo detaljnije

URL=http://www.zaslike.com/]
rl6y1etlwhwdavnuzcj.jpg
[/URL]URL=http://www.zaslike.com/]
3akln79vlrmmhag6d2e0.jpg

Pustao mi sic pomalo pa mi dosadilo i rastavio ga. Inace reklamiran je jos u garantnom roku pa su ga 'popravili' i promjenili ventil nekakav. Inace pustalo je na cjevcici koju sam skratio i utaknio nazad. Od podneva nije pustio ni milimetra.
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
2 NH: prva slika... tu ispod kompjutera - provjeri gdje žice idu ispod. Znaju biti oštećene tamo gdje idu u kanal na podu.


2: ZJ - pssst! :icon_winkle::(rofl):
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Al su ga usrali ko i kompletnu proizvodnju NH-a!!!

E kolega nebi se složio sa tobom, sjedio sam u njemu na sajmu prošle godine i traktor je strava, ogroman je. A dug meduosovinski razmak je potreban da bi mogo prenesti snagu na teren.
A prošla serija 7 je najljepši traktor, jedino se slažem bivši 6080 je ruzan
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma svaka čast NH-u, meni se osobno ne sviđaju, no to je samo moje mišljenje.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nisi me skužio što sam time htio reči.
NH je bio dobar prije nego se je počeo proizvoditi pod imenom NH, znači dobri, stari FIAT Agri :)
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Sto su noviji traktori to su nekvalitetniji a najveći problem kaj su preskupi za održavanje.
Stvar je samo kakve si sreće i na kaj se namjeris.
 

NH SLO

Novi član
Tu od
11 Ruj 2012
Poruka
13
Prijevod originalnog teksta i njegova distribucija okolo su vjerojatno poslovi zastupnika.
Da sad ne bi bilo da imam nešto protiv njih.... nek to isprave.

:icon_mrgreen: NH SLO :icon_mrgreen: - javi im!

Slučajno sam naletio na to, pregledavao sam nešto drugo....

Motohod...hvala na informaciji i pozdrav :icon_thumright: !
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Gospon A. :(hi):

Skinite im 10% od plaće zbog tog propusta :(devil):

...ovima v marketingu. Ne ovima v zmazanim kombinezonima :tractor:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ne tri. Imam fiata 1000dt ali je taj penzioniran... Bum ga Morti u oglasnik dao...
100tla je od kuma.
 

Najnoviji postovi

Na vrh