• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
NEWHOLLAND, što si riješio s onim problemom oko alternatora na TM-u (par stranica prije je pisano o tome)? :biggrin:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,490
Nista jos. Sve se spremam al nekako cekam toplije vrijeme. Ovih dana smo rijesavali gumice na kocnicama, isto kao i prosle godine samo s druge strane.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Koliko vi zemlje radite?
To mi je najdraži traktor,malo me počeo lani ljutiti, ali se nadam da ce biti bolje,
5godina nista a lani često neki problemi, a na samu pomisao da ce nekad morat biti zamijenjen i sad me nešto stisne oko srca.......:icon_sad:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,490
Oko 120 jutara. Kad smo ga uzimali kostao je kao i mf 120 ks tako da je uzet ovaj iako je mogao i puno slabiji.
Razumjem te :D: Kad sjedem iz t5030 u tm-a kao da sam u limuzinu sjeo.
 

vinogradnik

Član
Tu od
31 Lis 2010
Poruka
51
Imam jedan problem na NH T5060, na elektro utičnicu za prikolicu, ne dolazi napon, bez obzira o kojem se potrošaču radi. Vizualno sam pregledao utičnicu, osigurače, releje, nije vidljiva nikakva greška odnosno kvar, ni u knizi sa upustvima, nije takvo stanje opisano, tako da neznam, gdje početi, malo sumnjam, da je možda u pitanju kakav konektor ispod kabine, koji nije vidljiv ili se možda čak radi o kakvom elektroničkom modulu, kao kod novijih avtomobila, no ja ga nisam nigdje pronašao.
Ima možda netko od vas kaku ideju ?
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Imam jedan problem na NH T5060, na elektro utičnicu za prikolicu, ne dolazi napon, bez obzira o kojem se potrošaču radi. Vizualno sam pregledao utičnicu, osigurače, releje, nije vidljiva nikakva greška odnosno kvar, ni u knizi sa upustvima, nije takvo stanje opisano, tako da neznam, gdje početi, malo sumnjam, da je možda u pitanju kakav konektor ispod kabine, koji nije vidljiv ili se možda čak radi o kakvom elektroničkom modulu, kao kod novijih avtomobila, no ja ga nisam nigdje pronašao.
Ima možda netko od vas kaku ideju ?

dal si možda skinul utičnicu di kopčaš kabel od prikolice...tu ti se znaju samo odpistiti šarafići i onda žice nemaju kontakta...možda je samo u tome problem...vidio sam par takvih slučajeva
 

Lola17

Novi član
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
3
Imam jedno pitanje vezano za svog tm125. Nabavio sam novu osmoredu sijacicu za kukuruz i osmoredni kultivator. Pa me zanima jel imate tko iskustva s nabavkom uskih točkova. Sva informacija dobro došla.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,213
Evo TN55 iz susjedstva

10409408_1515502245335201_1251606385244434560_n.jpg
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Imam jedno pitanje vezano za svog tm125. Nabavio sam novu osmoredu sijacicu za kukuruz i osmoredni kultivator. Pa me zanima jel imate tko iskustva s nabavkom uskih točkova. Sva informacija dobro došla.

Ako te zanimaju rabljeni kotači,ima jedan covjek u koprivnici koji moze nabaviti nesto takvo,mogu ti dati link sa njuskala cim mi komp dođe s popravka.
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Taj traktor je u nekom selu blizu Krapine? Ili selo odmah do Krapine?
Pitaj gazdu da li je prije par godina imel problema s kočnicama, puštali glavni kočioni... pa javi. Mislim da sam bil kod njega. :(:
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
išao sam neki dan u Čakovec po amortizer zadnjeg stakla za svog Fićeka, pa odmah iskoristio priliku da probam malo na parkiralištu ovu zvijer, T6.165, jao kak to ide, a zvuk ko Iveco kamion od 460 konja...

image uploading

a i ovaj zvrk s rolobalirkom nije loš (T5.115), 4 cilindra, 115 ks, 4200 kg, sjeo bi mi ko as na cenera

adult picture hosting
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,213
@motohod...gazda se zove zdravko...celav i debeli...ima farmu gore na bregu i ima imt 539
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Opaaaa, svaka čast i da zaradi za novi!

Kak je pao odabir baš na taj model i proizvođač??

To je zapravo crvena M serija, prijelazna serija iz Fiat-Agria u NH, nastavak Winner serije??

Za koje je tržište rađen taj 8260??
 

matija754dt

Član
Tu od
5 Pro 2011
Poruka
137
hvala bilo bi dobro da zaradi novoga :)

slucajno se je pojavio na njuskalu otisli vidjet svidio se nije bila pre velika cijena u igri i tako je stigao i za sad nismo pozalili sto smo ga uzeli!

ne ovo je ford a crvena M serija je fiat agri
 

Najnoviji postovi

Na vrh